Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tırıvırı Rezaleti !!!

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
B

BS Okuru

Misafir
20170411_175248.jpg 20170411_175323.jpg
Bugün kü avda böyle rezil bir durumla karşılaştım inanılmaz üzüldüm.. Ava gittiğinizde mutlaka çevrenizi uyarın ve su kenarlarını kontrol edin.. Resimdeki iki perchden biri 35 cm diğeri 41 cm.. Yıllar alıyor bu kadar büyüyebilmeleri için.. Layığıyla avlanan herkese RASTGELSİN..

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Türkiyede ilk defa bu boylarda perch gördüm. Onlar da tırıvırı kurbanı. :( Elim beğen butonuna gitmedi. :(

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Daha suyun içinde kalan bu paçavralardan kim bilir kaç tane vardır?

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Salak herifler şunu düşünemiyor. Arkadaş bu zıkkım takılırsa balıklar ziyan olacak. Ziyan olan balıklar suyun kalitesini bozacak. Suyun kalitesi bozulunca evindeki musluktan akan suda daha fazla klor olacak.

B

BS Okuru

Misafir
Bizim insanımız bilinçlenmez.. Millet kuyruğa giriyor şu mevsimde sazan satın almak için..

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu mevsimde sazan satışı serbest olursa vatandaş ne yapsin. Denetleme mekanizması yok ki. Vatandaş hayat pahalılığından ne yiyeceğini şaşırdı!.. Neyse derin konulara girmeyim şimdi.

selçukbey

Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Delirtirler adamı, adam arabanın bagajından el kadar sazan yavrusunu bağıra çağıra satıyor. Hiçbir görevli de bunlar ne kardeşim demiyor.

fatih014

Aktif Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Acaba o görevliler yasak dönemleri ve balıkları biliyor mu kendilerine sormak lazım.
Altında başka şeyler ararım .RÜŞVET gibi.
Bir de o kadar balık oltayla tutulmaz kaldiki yadak dönemde.
Kacak avcılık işine çözüm bulunmazsa göllerimiz çöle dönecek.
Benim kafama takılan hiç bir allahın kulu o adamların ağ ile avlandıklarını görmüyor mu?Hadi gördü diyelim ne yapıyor.ihbar ediyor mu...
Bölgeye giden resmi araçlar tepe lambalarını yakıp taaaaaa ilerden ben geliyorum derse ortada yakalanacak kaçak avcı bulamazsın.