Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tırıvırı Rezaleti !!!

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi

mallaca

Aktif Üye
Adı
Halil Barış Ş.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bu tırıvırı rezaleti yüzünden o kadar çok kavga ettim, o kadar çok mahkemeye çağırıldım ki sayısını hatırlamıyorum. En sonuncusu da polis memuru idi. :( Allah islah etsin diyorum.

barla_32

Aktif Üye
Bu tırıvırı tam bir katliam . Yapanlar ise aciz insanlar . Geçen Büyükçekmece Gölü'ne gideyim ne var ne yok diye. Gitmez olaydım eline tırıvırı alan gelmiş . Nereden baksanız 10 tane tırıvırıcı vardır . Uyarsam bir dünya tantana anlasalar uyaracaktım ama hepsi et için gelen tiplerdi . Gerekli yerleri aradım. İlgisiz ilgisiz tavırlar . Bence bu işler kültür ve eğitimle alakalı . İnsanları egitmeliyiz .

mallaca

Aktif Üye
Adı
Halil Barış Ş.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Eğitim şart kesinlikle.

fatih014

Aktif Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu konuda kuvvetli bir kamuoyu oluşturmamız lazım.Bu katliam durmalı.Geçen yıl sazana gittik arkadaşlarla.Babam sermiş abartmıyorum 20 25 tane kamış bize yer yok. Bir kaçını çekiver dedik o da yok.Bizim tayfa deliye döndü, filim koptu zaten.Bir güzel stres attık . iyide geldi.Ara sıra olmalı bence bu tarz kişiler.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Gölleri bitirdiler şimdi denizlerde, geçen sene boğazda köprüde tırıvırı atanları görmüşler, bir keresinde de bana denk geldi söyledim ama it sürüsü gibi içip gelmişler çok bulaşmak istemedim sadece bununla burada midye toplarsınız anca diyebildim. tabi aldırış etmediler. tek korkup o tırıvırının kopması idi.

fatih014

Aktif Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşım sen de kendi arkadaşlarınla gelecektim temizinden sopa bak tekrar gelebiliyorlar mı?
İnsan laftan, HAYVAN dayaktan anlar .

mallaca

Aktif Üye
Adı
Halil Barış Ş.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Arkadaşım sen de kendi arkadaşlarınla gelecektim temizinden sopa bak tekrar gelebiliyorlar mı?
Bunun sonu kötüye gider her zaman. Kendi arkadaşlarımı topladım, içlerinden biri bıçaklandı öldü veya karşı tarafı öldürdü. Herkes bizler kadar mantıklı ve aklı başında değil ki? Allah korusun böyle bir durumun Vicdan azabını aramızda kimse kaldıramaz. Evladımız gelse "baba 5-10 arkadaş toplandık tırıvırı atanlarla kavga edeceğiz" dese kaçımız, "oğlum git, ama dikkatli ol boş gitme vs" der. Çok ekstrem durumlarda kavga kaçınılmaz olabilir hepimizin başına gelmiştir. Yalnız kendimizi kolluk kuvveti yerine koyup, adaleti kendimiz vermeye kalkarsak büyük toplumsal sıkıntı doğar. Tabi bunlar kendi şahsi kanaatimdir.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
ben dolaşmaya gitmiştim elemanlar belli bölgenin yabancısı içmeye gelmişler balıktan da anlamıyorlar zaten attığı mesafede yakalayacağı tek şey dediğim gibi midye :)
insanlar bir tuaf kimin ne yapacağı belli olmuyor çok bulaşmıyorum bende zaten ayakta zor duruyorlardı :)