Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Üstten resiztanslı elektrikli izgara'da balık pişirenler merhaba :)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Abi aslında alınabilir, günümüzde asgari ücretle çalışan insanlar bile bi cep telefonuna 2 bin liradan fazla para veriyorlar, olta makinasına kamışına bin lira 2bin lira para verip alan bi çok arkadaşımız var olta malzemesine bu kadar parayı verirken paraya acımıyosan tuttuğun balıklarıda güzel bi şekilde pişirmek için paraya acımayan öyle değilmi ben bu mantıkla düşünüyorum
Mantık Doğru Ama Erkan Alır mı bilmem :)

TEKNOTURK

Daimi Üye
Adı
Erkan Keskin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Mantık Doğru Ama Erkan Alır mı bilmem :)
Nasıl bilmezsin abi almam tabi :) Onu alsam bir de büfe açıp hakkını vermek lazım.

Açıkcası favorim demir döküm ızgarada yapmak ızgaraları ama ikinci tura duman oluyor ortam. Gözlük camlarım bile yağ buhar tanecikleri oluyor. Kış dönemi boyunca idare etsin yeter kapaklı model.

Bu arada Jett üretimi durmuş o sebeple yok nette. 2 ay öncesine kadar 179'a satmış satıcı. Kaçtı fırsat. Aksu T30 siparişi verdim. Kargo dahil 30 liraya geldi. Hakkımızda ve midemizde hayırlısı :)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Nasıl bilmezsin abi almam tabi :) Onu alsam bir de büfe açıp hakkını vermek lazım.

Açıkcası favorim demir döküm ızgarada yapmak ızgaraları ama ikinci tura duman oluyor ortam. Gözlük camlarım bile yağ buhar tanecikleri oluyor. Kış dönemi boyunca idare etsin yeter kapaklı model.

Bu arada Jett üretimi durmuş o sebeple yok nette. 2 ay öncesine kadar 179'a satmış satıcı. Kaçtı fırsat. Aksu T30 siparişi verdim. Kargo dahil 30 liraya geldi. Hakkımızda ve midemizde hayırlısı :)
Hayırlı olsun :)

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ercüment Bey teşekkür ederim. Jett bulamazsam Aksu'nun sağ altta görünen termostatlı olanından sipariş vereceğim. Ebatları aynı zaten. İşi su çözüyor bu cihazlarda belli ki.
Alta konulan su ısındığında ızgaranın içine nem yaptığından pişirdiğinizi ızgarasına yapıştırmıyor, ve et ürünlerinin suyunu kaçırmıyor, pişirdiğinizi kurutmuyor.!
bendeki en büyük ebadı geçen sene Mercan'dan 50 Türk lirasına almıştım.

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Epeydir kararsızdım, beni de gaza getirdiniz.
Eskiden tel rezistanslılar vardı, çok iyi iş yapardı zamanın şartlarına göre. Yarın üsküdar unculara bakacağım bi.

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Epeydir kararsızdım, beni de gaza getirdiniz.
Eskiden tel rezistanslılar vardı, çok iyi iş yapardı zamanın şartlarına göre. Yarın üsküdar unculara bakacağım bi.

Eskiden bizde'de vardı, teli kopar, ekle-ekle ızgarada tel kalmamıştı.:)

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Eskiden bizde'de vardı, teli kopar, ekle-ekle ızgarada tel kalmamıştı.:)
Ercüment Abi, eskiden güzeldi be herşey. Yokluktan çareler üretir mutlu olurduk. Zaten bundan bir çok şeye el yatkınlığımız.