Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yok, yok. Azmış Bunlar...

inculy

Aktif Üye
Adı
görkem incula
abi daha geçen gün tanık oldum. kuzenime istemediği halde ıvır zıvırı olan bi kart yollamışlar. yanımda aradı sert yaptı. Sert yapınca kendilerine geliyolar. Bide en güzeli blöf yapmak, ödemelerinide düzenli yapıyormuşsun kartı kapatma tehdidini bi denemeni tavsiye ederim.Saygılar

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Kredi kartım yok böyle dertlerim de yok, bi internet üzerinde alış verişlerde işe yarıyor onu da arkadaşların kartı ile arkadaşa parasını peşin vermek sureti ile hallediyorum.

magnificent

Aktif Üye
Adı
Ramazan
AKIN
Bende çok direndim almamaya ama, dayanamadım en sonunda.
Biryerden taksitli birşey alacağın zaman senedidi, sepetidi uğraşmaktansa çekiyosun kartı işi bitiriyosun.
Sırtlan bankacıların bu olayı dırsat bilmesi,adamı keriz yerine koymaya çalışması sinir bozucu.
Artısı eksisi dersen ben gene kullanmaya devam edicem.Ama onlarada papuç bırakmayacam.
Mesela ben ekstre gelince sırf parayı ikigün önce kullanamsınlar diye son gün yatırıyorum.
Çünkü postlardan kesintiyi 1 aya göre yapıyolar.Varsınlar 1 ay sonra alsınlar.28 gün sonra değil. Kıllık olsun :D