Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

akarsu

 1. MaviRota

  Sığ ve Hızlı Akan Akarsuda Siraz Avı Hakkında

  Merhaba dostlar, hızlı akan ve sığ bir akarsu var yani çıplak ayakla girilebiliyor, su maksimum diz seviyesine kadar geliyor.Bölge halkı burada serpmeyle siraz avlıyor fakat doymak bilmedikleri için işin tadını kaçırıyorlar.Ben serpme ve ağ işine kesinlikle karşıyım, balığı tanımadığım için ne...
 2. M

  Yeme Gelmeyen Kasnalar

  bugün göllerde yasak olduğu için malum akarsuya kasna avına gittik. Oldukça çok balık olmasına rağman hiç bi yemle kandıramdık. Ne döner kaşıklara. ne jiglere, ne vibrasyon sahtelere yada slikonlarla. Bu balıkların dikkatini nasıl çekebilirim hangi yemlerle kandırabilirim.
 3. Y

  Zıpkınla akarsuda avlanmak yasak mı ?

  Selamünaleyküm abiler geçen akarsuda zıpkınla avlanmak yasak diyen birini gördüm yorumda.(burada değil) bilen var mi böyle bir yasak var mi ?araştırdım bir şey bulamadım.
 4. graffiticiBalıkçı

  Munzur çayında av

  Herkese Merhaba uzun zamandır yoktum Tunceli'ye yolculuk yaptım şimdi Tunceli deyim munzur çayı ve akarsuyu var bende geçenlerde Bi uğradım hamur denedim 5-6 tane el kadar balık geldi hepsini geri saldım tam anlamadım ne balığı olduğunu hafta içi bidaha gidicem ustalarım bana güzel yem tavsiye...