Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video 14 ten sonra saymayı unuttum kalamar avı

turkerece

Aktif Üye
Adı
Turker Ece
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tüm balık sevdalıları merhaba bu videoda kalamar avı gece nasıl yapılır sübye nasıl avlanır ne tür zokalar kullanıyorum ...bunlarla ilgii bilgiler vermeye çalıştım .Gece avlarının maalesef çekim kalitesi düşük veya aşırı karanlık olabiliyor umarım mazur görerek sonuna kadar izleyerek yorum ve beğenilerinizle destek olursunuz.
. Bu av videosu 3 ayrı gün için derlenmiş olup bunlardan birinde 17 kalamar almak nasip oldu . Dondurucu soğuk ve yüksek eğimli kayaların olduğu mendirek tepesinden bunları kepçesiz çıkarmak biraz meşakkatli olsa da bazı teknikleri bilerek ve birazda risk alarak bunu büyük oranda başarabildiğimi söylemeliyim. Kullandığım kamış ve makine aslında eging için uygun olmamasına rağmen ben bu kamışın tüm avlardaki performansını merak ettiğimden kalamar avında da denemeye karar verdim . hepinize daha iyileri rast gelsin , keyifli seyirler dilerim.

Kalamar avı teknikleri için önceki video:

Levrek ve granyöz avları :

Kofana avları:

Tatlı su avları :

Bu avda kullandığım ekipmanlar : Daiva saltist seabass 251 SLT832HMHFSAF 7-35 Daiwa fuego LT 3000 dc Daiwa j braid 0.10 Ryuji fluoracarbon line FC 0.29 Ryuji squidegame 3.0 zoka ryuji snap 00 instagram : Login • Instagram facebook : Türker Ece

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Türker
Çok güzel avlar yapmışsınız.
En çok kalamar avını özledim ben de.
Her zaman rast gelsin

reelmaster

Daimi Üye
Adı