Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Peki birşey soracağım usdat bende ip misina ve şok lider alacağım .hatta daha öncesinde şok lider almıştım gelince direk çöpe gitti. Aşırı inceydi örümcek ağının ipi gibi. İp ve şok için kalınlık ne olmalı acaba yine hüsran olmasın sonu😊

spinci

Aktif Üye
Adı
Tenekeci
Peki birşey soracağım usdat bende ip misina ve şok lider alacağım .hatta daha öncesinde şok lider almıştım gelince direk çöpe gitti. Aşırı inceydi örümcek ağının ipi gibi. İp ve şok için kalınlık ne olmalı acaba yine hüsran olmasın sonu
Merhaba,

yardımcı olmaya çalışayım size.

Hangi av disiplini için ip almayı düşünüyorsunuz?

Spin ise genelde 0,14-0,20 arası
lrf icin ise genelde 0,06-0,10 arası değerlerde ip misina tercih edilir.

Lider ise genelde disiplinine göre (ip kalınlığı) x 2 şeklindedir.

Rastgelsin..

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Spin için Alicam 0.20 ip alsam lider 0.40 olucak o zaman

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,

bu 15lirayı neye göre belirlediler acaba? Üzerinde yazan bedele istinaden falan mı?

Hayırlı olsun..
Orasını bilmiyorum paketin üzerinde gümrük vergisi ve gümrük sunum ücreti yazıyor. Damat paşa'nın halka kazığı işte

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Spin için Alicam 0.20 ip alsam lider 0.40 olucak o zaman
0.20 spin için çok kalın çamaşır ipi gibi olur hem atış erimini düşürür hem aksiyonu bozar, 20 gr altı sahte yem atacaksanız 0.13 mm alın 20 gr üstü alacaksanız 0.16mm olsun en fazla ucunada 28 yada 30mm lider yeterli

Halitr3

Üye
Adı
Halit metin
Kan Grubu
O Rh Negatif
Daha once yurtdisi sitelerden hic alışveriş yapmamis biri olarak vergiyi urunu getiren kargocuyami oduyoruz arkadaslar

Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ben aliexpressten 2-3 sene önce 300 400 dolara bile ürün alıyodum şimdi yüksek fiyatlı ürünlere kredi kartı fotoğrafını çekip doğrulama ve bankadan kartın size ait olduğuna dair belgenin fotoğrafı ve kimlik veya ehliyet fotoğrafı gerekiyor düşük fiyatlı ürünlerde aynısı gerekiyor mu bilmiyorum benim aldığım zamanlarda bazen 100 dolarlık ürün gümrükte takılıyordu bazen 400 dolarlık ürün hiç takılmadan geliyordu pcp tüfek kullanıyorum ona dürbün ve ekipman alıyordum genellikle balık için birsürü sahte de aldım ama sahteler iş yapmıyor