Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu takım ile eşkine alınır mı?

avmkarabasan

Yeni Üye
Adı
serhat ozdursan

barla_32

Aktif Üye
Merhaba konuyu hortlatacağım ancak merak ettim . Bu takımla eşkina aldınız mı ? Ben de aynısını yaptım fakat kullanma şansım olmadı ?

Koza

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Kan Grubu
O Rh Negatif
Alınır.

Koza

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba konuyu hortlatacağım ancak merak ettim . Bu takımla eşkina aldınız mı ? Ben de aynısını yaptım fakat kullanma şansım olmadı ?
Köstekler arası 45cm köstekler 20cm daha iyi olur

barla_32

Aktif Üye
@Koza göz kararı yaptım . Genelde köstekleri uzun bağlarım .

nzmcnr

Aktif Üye
Adı
Ali mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tabiki alınır ama rskina kayalık bolgede yasadıgı için bu takımı taktırma ihtimalin yüksek. Bir gecelik avda birden fazla takım veririsin bu sekilde .O yüzden ekstra samandıra kullanırsan daha fazla verim alırsın. Birde 3 lü fırdonduye gerek yok bence. Kostekleri direk takımın bedenine baglayabilrisşn

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lazarus

Daimi Üye
Adı
Enez elveren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
takımi aynen yapin kosteklere fir dondu kullanmayin samandira kullanin samandirayi 25grlik olana kadar kullanabilirsiniz akinti gezdirir ufak samandirayi kursun bagladiginiz yere dugumler atip cam macunu ile agirlik yapin takilma orani azalir

barla_32

Aktif Üye
Teşekkürler . takımlarımı kendim yaparım ve sizin dediklerinize yakın bir şekilde. Merak ettigim ise geçen deneme amaçlı bu tarzda bir takım yaptım deneme fırsatım olmadı. Benim bu tarz yapmadaki amacım kösteklerin bedene dolaşmasını azaltmak .

Koza

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Kan Grubu
O Rh Negatif
Teşekkürler . takımlarımı kendim yaparım ve sizin dediklerinize yakın bir şekilde. Merak ettigim ise geçen deneme amaçlı bu tarzda bir takım yaptım deneme fırsatım olmadı. Benim bu tarz yapmadaki amacım kösteklerin bedene dolaşmasını azaltmak .
Ben aynı sizin tarzda yapıyorum. Karışma problemi minimuma iniyor. Ağırlık olarak 10 gramlık gezer kurşunları 4 adet ipe dizip bağlıyorum. Nerdeyse hiç takılmıyor diyebilirim.