Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çaparide Kullanılan İp ,Floş ,Organze , Tüy Çalışmalarım.

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bir çamlıbahçeden Ahmet abinin face sayfasını, bir de sizin bu sayfanızı ilgiyle takip ediyorum. İki sayfaya da ne zaman baksam gözüm gönlüm şenleniyor. :)

ceyhunemre

Aktif Üye
Adı
Eren Çelik
Fıstık yeşili yanına mor sim kombinasyonu

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vural bey güzel olmuş elinize sağlık fıstık gibi masallah
buda benim yeni yaptığım diğer renk kombinlerinide yapıcam

Ekli dosyalar

B

BS Okuru

Misafir
buda benim yeni yaptığım diğer renk kombinlerinide yapıcam
Maşallah eren abi ellerine sağlık çok güzel capariler yapmışsın bu arada Oskar keflon denedim.misina boya tutmadı ya :( patır patır dökülüyor boya :(

hamdialev

Daimi Üye
Adı
Hamdi ALEV
Kan Grubu
O Rh Negatif
Oskar invisilinelar da boyayi tam tutmuyor döküyor. Ben de beceremedim diye kendime hayiflaniyordum :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BS Okuru

Misafir
Çok tşk abi sagolasin daha guzellerini kullanmak sana nasip olur inşallah bu kostegi bedene dizerken bir anlık dalgınlık sonucu iğne parmağıma saplandı hayatımda ilk defa bukadar derin iğne saplandı parmagima elle çıkaramadım iğne damağı parmağa iyicene saplanmisti 10 dakka kivrandim.sonra aklıma örgü misina ile çıkarma tekniği geldi halkadan geçirdim sert bı hareket ile iğneyi zar zor çıkardım.tabi bu çıkma esnasında parmağı biraz pert ettik malesef :(

romeo

Üye
Adı
ahmet
Çok tşk abi sagolasin daha guzellerini kullanmak sana nasip olur inşallah bu kostegi bedene dizerken bir anlık dalgınlık sonucu iğne parmağıma saplandı hayatımda ilk defa bukadar derin iğne saplandı parmagima elle çıkaramadım iğne damağı parmağa iyicene saplanmisti 10 dakka kivrandim.sonra aklıma örgü misina ile çıkarma tekniği geldi halkadan geçirdim sert bı hareket ile iğneyi zar zor çıkardım.tabi bu çıkma esnasında parmağı biraz pert ettik malesef :(

Geçmiş olsun vural abi..