Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DAM FZ 12 cm - 19 gr sahte nasıldır?

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
Bu sahteleri yakından gören kullanan varmıdır...kalite - boya - aksiyon - erim - ağırlık nasıldır--? saygılar...

Ekli dosyalar

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
İçinde ağırlık bilyeleride var mı?

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
DAM'ın su üstü ve kaşıkları dışındaki sahtelerini hiç önermem kalitesizdir atış sistemi falanda beklemeyin. O fiyata daha güzel sahteler mevcut piyasada.
Anladım..yalnız bana bu modelinde sanki max-raplar gibi kendi içinden renklendirilmiş...dıştan booyası deforme olmayacakmış gibi geldi...görmediğim için emin olamadım...sizce max-rap gibi değil mi bu modelin boya yapısı?

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Anladım..yalnız bana bu modelinde sanki max-raplar gibi kendi içinden renklendirilmiş...dıştan booyası deforme olmayacakmış gibi geldi...görmediğim için emin olamadım...sizce max-rap gibi değil mi bu modelin boya yapısı?

Öyle olabilir, ama atış sistemi yoktur.

En verim aldığım yem duel 13 cm hoks rengi.

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
Öyle olabilir, ama atış sistemi yoktur.

En verim aldığım yem duel 13 cm hoks rengi.
Zaten atış sistemi yada ses sistemi yoksa bi işede yaramaz derim ...bilgi için saol...

Ben şu duel 13 Cm paketinde gördüm...renkler şekil harika ..ancak biraz hafif göründü gözüme....levrek spininde erimde başarılı our mu?

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Zaten atış sistemi yada ses sistemi yoksa bi işede yaramaz derim ...bilgi için saol...

Ben şu duel 13 Cm paketinde gördüm...renkler şekil harika ..ancak biraz hafif göründü gözüme....levrek spininde erimde başarılı our mu?

Duelden ileri giden sahte varmı acaba :) erimi harikadır ağır olsun derseniz Lipless olanı o zaman.