Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

F/p Ürünü Tavsiye

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arcan Bey, tatlı su ve tuzlu su avlarımda spro lip gripper kullanıyorum. Yalnız şuan fiyatlar fişekledi. Zamanında 50 TL olan spro lip grip şuan 190 TL civarında.

Ekli dosyayı görüntüle 92633

Daha çok turna avında kullanacaksanız ekonomik olmasindan dolayı okumanın lip gripper'ını öneririm. Okuma lip gripper kullanan arkadaşlar da memnuniyet durumlarını belirtirler umarım.

Ekli dosyayı görüntüle 92635
Koray kardeşim cevabın için teşekkür ederim. Aslında son turna avlarını yapıyorum diyebilirim. Bayramdan sonra Antalya'ya taşınıyorum. Daha çok denizde kullanacağım. Spor zaten sevdiğim bir marka. Her ne kadar fiyatları uçmuş olsa da yine de değerlendirmeye alacağım. Okumayı inceledim. Bana biraz kaba geldi. Fiyat olarak daha uygun olsa da sproyu değerlendirme listesine ekledim.

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Spro iyidir,
Ziyadesiyle işinizi görür.
Lrf içinde olanı var normal avlar içinde.
Tavsiye ederim,
Abartmaya gerek yok bence ;)
Erkan Bey teşekkür ederim. Lrf'de maşa tarzı grip kullanıyorum. Spin avlarım yada lrf de denk gelen sürpriz balıklar için lip grip düşünüyorum. Spro yu değerlendireceğim.

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Koray kardeşim cevabın için teşekkür ederim. Aslında son turna avlarını yapıyorum diyebilirim. Bayramdan sonra Antalya'ya taşınıyorum. Daha çok denizde kullanacağım. Spor zaten sevdiğim bir marka. Her ne kadar fiyatları uçmuş olsa da yine de değerlendirmeye alacağım. Okumayı inceledim. Bana biraz kaba geldi. Fiyat olarak daha uygun olsa da sproyu değerlendirme listesine ekledim.
Akdenize inecekseniz o zaman büyük mücadele vereceksiniz demektir. Benim lrf ve spin avlarımda kullandığım lip grip size küçük gelecektir. Antalyaya gittikten sonra yakin zaman içerisinde shore jig'e de yönelirsiniz. Sonuçta hepimiz trofe pesindeyiz. Bu yüzden mutlaka spronun büyük lip grip'ini (24 cm'lik) almanızı öneririm. 13 cm'lik lip grip akya, torik, sarıkuyruk, orfoz, kofana, lambuka gibi iri balıkların ağzında anahtarlık gibi durur yoksa. ;)

Screenshot_20190525-024313_Chrome.jpg