Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

FLY TYING - Böcek bağlama

Adı
Tarık ERSAL
Tarık abi , birikimlerini bizimle paylaştığın ve yol gösterdiğin için teşekkürler. Sizin gibi ustaların varlığı bizim için büyük bir şans. Her daim var olmanızı diliyorum.

Cengiz kardeş,

Elimden geldiği ve dilimin döndüğü kadar yaptığım paylaşımı bu şekilde değerlendirdiğin için ben teşekkür ediyorum.

RASTGELSİN.

KARTAL

Üye
Adı
Birol BABADAĞLI
Usta bunlarda benim bağladıklarım

Fikir ve önerilerini almak isterim.

Pheshant tail

Prince (copper)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tarık abi muhteşem ötesi değeri ölçülemeyecek kadar kıymetli bir paylaşım olmuş. Ellerinize emeğinize sağlık. Kıymetini bilene bu bilgiler yol gösterici bir rehberden ötesi olacaktır. Ben bu konuda yılların tecrübesini , birikimini ve bu kadar değerli bilgileri paylaşacak kadar cömert bir yürek de görüyorum. Can-ı gönülden teşekkür ederim arşivlerin baş köşesine yerleşecek bir çalışma.Saygılarımla

Adı
Tarık ERSAL
Usta bunlarda benim bağladıklarım

Fikir ve önerilerini almak isterim.

Pheshant tail

Prince (copper)

Sevgili Birol,

Çok ince çalışıyorsun.
Sarımların çok düzenli ve uyumlu.
Tek eksiklik (benim de) bu yemlerin avlakta denenmeleri ve sonuca göre geliştirmelerin, düzeltmelerin yapılması.

Bu işlemi de zaman bulup yapabilirsek mükemmeli bulmak için hiç bir eksiğimiz kalmaz.

Kolay gelsin kardeş.

RASTGELSİN.

Adı
Tarık ERSAL
Tarık abi muhteşem ötesi değeri ölçülemeyecek kadar kıymetli bir paylaşım olmuş. Ellerinize emeğinize sağlık. Kıymetini bilene bu bilgiler yol gösterici bir rehberden ötesi olacaktır. Ben bu konuda yılların tecrübesini , birikimini ve bu kadar değerli bilgileri paylaşacak kadar cömert bir yürek de görüyorum. Can-ı gönülden teşekkür ederim arşivlerin baş köşesine yerleşecek bir çalışma.Saygılarımla

Selahattin kardeş,

Paylaştıklarım bir fayda sağlıyorsa ne mutlu bana.
Benim için av ÜMİT, SABIR ve PAYLAŞIM sacayağının üzerinde bulunuyor.

İlk iki bacak avın ele geçmesi, üçüncü bacak ise sonrası için olmazsa olmaz.
Tabii ki bence. ;)

RASTGELSİN.

KARTAL

Üye
Adı
Birol BABADAĞLI
Sevgili Birol,

Çok ince çalışıyorsun.
Sarımların çok düzenli ve uyumlu.
Tek eksiklik (benim de) bu yemlerin avlakta denenmeleri ve sonuca göre geliştirmelerin, düzeltmelerin yapılması.

Bu işlemi de zaman bulup yapabilirsek mükemmeli bulmak için hiç bir eksiğimiz kalmaz.

Kolay gelsin kardeş.

RASTGELSİN.
Merhaba Usta
Baştada dediğim gibi. Bu konunun emeği çok bende. Senin beğenmen beni çok mutlu etti. Fazla çalışmaktan ellerim şişti, malzemeler ağır :( ama yinede masaya oturmaya bağlamaya devam. Durmak yok.

Bunlardan Pheshant modelini Tuncay abi antremanda vermişti " bu model iyi iş yapıyor diye " Diğerinide Kerem tavsiye etti av kutusunda gördüm. İkisiylede kefal yakaladım ama gerçek sınav Alalarla " Bir Kırmızı beneklinin ağzında görmek aslolan "
Sen kendine iyi bak, beraberce dener suda görürüz nasılsa.

Rastgelsin Usta

Moderatör tarafında düzenlendi:

adaş

Yeni Üye
süper paylaşım , harika görünüyorlar...