Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İç sularda balık avı yasağı,

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Saçmalığın daniskası , zaten balıkçılar suya yüzmeye girmez ki , piknikçiler giriyor :( inşallah doğru değildir.

mohac

Daimi Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Şaka gibi gerçekten

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

budun

Misafir
Denizlerdeki boğulmaları önlemek adına tüm ticari ve amatör balık avcılığıda yasaklansın , şaka bir yana konunun farklı olmasını yada teknik hata olmasını temenni ediyorum.Boğulmayla balıkçılığın bir bağı olamaz.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ziya21

Aktif Üye
Adı
Ziya öngören
Kan Grubu
O Rh Pozitif
1 nisandan beri sabirla bekliyordum. Kacak avlanan ağcılar ise bol bol balik yakalayip satiyordu. Balikcilarda avlanmasi yasak turler satiliyordu. Denetimler cok yetersizdi yani. Yasağa uyanlar da oltacilar oldu her zamanki gibi. Sezona 15 gün kala çok alakasız bir sebepten dolayi olta balikciligi yasaklandi. Bizler yine uyacagiz. Bohçacı tayfa yine rahatca avlanacak. Cok uzucu gercekten. Umarim bu hatadan dönülür.

turan_erol

Yeni Üye
Adı
Erol
Deseler ki öyle ya da böyle denizlerimizde balık kalmadı, bir süreliğine hem ticari hem amatör balıkçılığı yasaklıyoruz, eyvallah. Ama böyle saçma sapan bir karara ancak gülünür. Sinirden...

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Son derece saçma. O zaman trafikte araç kullanmak da yasaklansın. Kaza oluyor insanlar ölüyor. Bunun altında başka amaçlar vardır mutlaka. Dünyada örneği olmayan bir aptal gerekçe. Bu konuda ceza falan da yazamazlar. Uydurma bir yasak. Kanunda yeri yok. Bir sorun varsa bunun çözümü yasaklamak olamaz. Orta çağ mantalitesi geri geldi.

GURKANKALKAVAN

Aktif Üye
Adı
GÜRKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu işin altında daha farklı bir şey var sanki, birileri denizden de denizden çıkanlardan da uzak durmamızı istiyor gibi. çıkar kokusu yakında