Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kastking Mega 8 İp İncelemesi

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kastkinglerdede defo var. Şimdiye kadar 2-3 paket aldım. Hepsinde çıktı defo. Bence marka önemli değil hepsi aynı malzemeden yapıyor.

prm

Yeni Üye
Adı
Erdal
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kastkinglerdede defo var. Şimdiye kadar 2-3 paket aldım. Hepsinde çıktı defo. Bence marka önemli değil hepsi aynı malzemeden yapıyor.
Seaknight Monster W8 Örgü
Türk yorumcular defolu mal gönderdiğini yazmış

Kastking Mega 8 ise gerçekten çok ince yapısı var ve sağlam

Aslında aliexpressten alınan bu tür ürünlerin en büyük sorunu bu zaten. "İyi kopya, kötü kopya " olayı. çoğu markada bu sorun var. Yani aynı üretim bandından çıkan bir ürün çok iyi olabiliyorken diğeri defolu olarak gelebiliyor. Ürünlerde maalesef bir standartı yakalamada genellikle sorunlular.

arjen

Aktif Üye
Adı
Ahmet D.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Peki bu nasıl? Fiyat olarak daha pahalı ve 150 metre.çeker değeri daha iyiymiş

Ekli dosyalar

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
1 yıldır kullanıyorum hatta biraz geçmiştir ip gayet güzel yumuşaklığından hiç bir şey kaybetmedi.Üzerindeki yazan çekeri uzun süre muahafaza etti ancak geçenlerde test ettiğimde % 30-40 güç kaybına rastladım her avdan sonra tatlı su ile yıkasamda yapısal yıpranma gözükmesede çekeri baya düştü..0.14 kullanıyorum ipin üzerinde 4.5 kilo çeker var yeni iken ve uzun süre 4.5-5.5 kilo arası rahatça görüyordum dijital tartıda..3-3.5 kiloya kadar düşmüştü çeker bende üzerinden boyası kaçmamış ipe gelene kadar söktüm attım altındaki ipin çekeri aynen güzel..yani tuzlu su v.s öyle yada böyle ipin ömrü 1 yıl tam değerinde kalıyor sonrası düşüş var ki en pahalı ipte bile bu düşme olabilir sanırım.

Rx7

Daimi Üye
Adı
Yasin Bol
Kan Grubu
B Rh Pozitif
  • Beğen
Tepkiler: prm

harun06

Aktif Üye
Adı
Harun
Ekli dosyayı görüntüle 67477

KastKing Brand 2017 Mega8 Braid Line 300Yds/274M 0.14 0.50mm 8 Strands Super Strong Braided Fishing Line For Saltwater & Lake-in Fishing Lines from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Arkadaşlar selamlar..
Linkteki ip misinayı sipariş ettim line number 1.0 ancak sanırım yanlış misinayı sipariş etmişim. sonradan fark ettim ben 0.16mm sipariş edecektim ama anladığım kadarıyla 0.23 sipariş etmişim.
Satıcıya mesaj atın istediğiniz numarayı göndersin onlar için farketmez nasil olsa ücreti aynı.