Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek Şemsiyesi ile ilk levrek avı

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
abi harika..bende senin verdiğin ölçülerle yaptım ama suyla buluşturamadım..çok teşekkür ederim abi tüm yardımların için..
babamla birlikte yaptık süpürgeyi seni her nekadar tanımasada çok selamı var çok keyif aldı imalat aşamasında :)
Sevgili Haydar,
Umarım sende en kısa zamanda suyla buluşturur keyifli avlar yaparsın. Bizimle paylaşmayı unutma.;)
Babaya da çok selamlar, ellerinden öperim.:)
Sevgilerimle...

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler hemşerim ,önce süpürge dedin yaptık,şimdi şemsiye dedin alacağız, yeniliklerinle öncü olmaya devam kendine iyi bak.
Sevgili Hemşerim,
Güzel övgüleriniz için çok teşekkür ederim. Sizlere de gönlünüzdeki avları yapmanızı dilerim.
Sevgi ve selamlarımla...

ccingiler

Yeni Üye
Adı
cengiz cingiler
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Böyle bir konunun 2013 den beri tekrar gündeme gelmeyişine üzüldüm.. Tebrikler @Bahadır Sarıca..

spinanonim

Yeni Üye
Adı
john doe
Ben kişisel fikrimi söylemek isterim.
olta balıkçılığında demek isterdim ama ,süpürgecilik olta balıkçılığı değil.etçilik ve tuttugunu satma üzerine kurulu.bunun için güzel bir yorum yapmayacagım..
geliboluda yeniköy sahilinde sabahtan akşama kadar vardiyalı bir o yana bir bu yana yürüyen çocuklar görürsünüz elinde iple.süpürge çekiyorlardır.ailesine kazanç olsun diye sıkıla sıkıla yapar.onun canın top oynamak istiyordur,ama sıra sende denmiştir ailesi tarafından.. sonra sıra kız kardeşindedir.
edirneden gelip saroz sahillerinde süpürge çekenlerden bıktık.
heryerde süpürgeci.
moda oldu.
iyi balık alıyorlar evet,ama satmak için.hiçbirinde haz yok.balık tutmanın keyfi yok.
ve balığı kurutuyorlar.spinde o yerde tutacak balık olmuyor.hepsi süpürülmüş..yok edilmiş..anlayacagınız kıyıdan trol..

3/2 sirkülerde oltaya en fazla 3 iğne baglanır,çapari haricinde kuralına istinaden 5 silikon gezdirilen bu takım, Tırıvırı kadar tehlikeli ve yasak kapsamına dahil edilmesini iyi bir balıkçı olarak savunacagım.lütfen sizde destek olun...

süpürgeci etçidir.para istiyorsan bir iş bul çalış..