Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

marmaris-selimiye

msa

Aktif Üye
Adı
Serdar Ahmet Şipal
geçen hafta döndüm. 2 tane 55-60 cm lik ıskarmoz aldım. 3 kişilik çekirdek ailemizi doyurdu :) yaklaşık 3 kiloluk bir levrek ve 2 kiloluk bir sarıkuyruk gördüm, levrek sahteye bakıp uzaklaştı. dip oltamdaki 30 luk misinayı ve silikonumu birşey parçaladı. bir tane de irice bir barracuda(1 metreye yakındı) takibi aldım. bunların hepsi selimiye de oldu, Yavuz' un belirttiği noktalara gitme şansım olmadı maalesef ama etrafta sorduğum kişiler de taşlıca kayalıklarından bahsetti. İlgisi için kendisine teşekkür ediyorum. :harika:Selimiye; birçok yavru melanur vardı, kefaller, mırmırlar... aşağısı akvaryum gibi. detay raporu ilk fırsatta yazıp fotoları ekleyeceğim...

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
tebrikler.. rapala sallamıyormuydunki :D levregide alırdın aslında
abimm orda spin filen hikaye diyim sana :D bir dahaki gitmene en aşşa 4.20 surf kamış takımı hazırla kendine istanbldaki boğazda nasıl sarıkanat,lüfer filen avlıyorsak oo takımla orada aynısını yapcan sadece bir farklı takımı az biraz daha sağlamlaştırcan ve atış yaptıktan sonra dibe cökmenisini beklemeden direk sarıcan orta halli :D tabi rapalada 12/13 cm olunca değme keyfine

• Beğen
Tepkiler: msa

msa

Aktif Üye
Adı
Serdar Ahmet Şipal
Hep spin çalıştım. Su çok durgun ve berrak olduğu için Levrek baktı ve gitti. Biraz Bulanık olsaydı kesin alırdım su birden derinleştiği için Dediğin doğru. İnşallah sonraki ziyaretlerimde dediğini yapacağım...

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
abi bak ne buldum :D burası selimiyenin arka tarafı 15-20 dk uzaklıkda sana bahsettigim burası işte.. boğazda denilebilir balık burdan çok geçiyo.. güzel atış yapıcak ir yerbulucan burda allah ne verdiyse uzak atış ve güzel bir sahteyle neler neler alırrsın :D

msa

Aktif Üye
Adı
Serdar Ahmet Şipal
Oy oy oy abi burası harikaymış. Sonraki ziyaretimde mekan ve sistem belli ellerine sağlık...