Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sarozdan merhaba

Adı
Kenan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum, yazları 2 3 ay saroz erikli ve kışları Tekirdağdan av yapıyorum.
Yaşım 23, adım Kenan herkese selamlar

NoNameSpin

Yeni Üye
merhaba Kenan tam tersini yapman lazım,yazın tekirdağ. kışın,enez,saroz(ece,koyun,bolayıraltı,baklaburnu,evreşe)
balık döngüsüne tersten bakıyorsun.oldugun yerde olan balık değil.balık nerdeyse durdugun yer o olmalı.
bu arada bana da hoşgeldin olsun..

Adı
Kenan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
merhaba Kenan tam tersini yapman lazım,yazın tekirdağ. kışın,enez,saroz(ece,koyun,bolayıraltı,baklaburnu,evreşe)
balık döngüsüne tersten bakıyorsun.oldugun yerde olan balık değil.balık nerdeyse durdugun yer o olmalı.
bu arada bana da hoşgeldin olsun..
Evet hocam çok haklısın ama malesef yazları yazlıkta olduğum için burada oluyorum. Bu sene okulu bitirdim artık kışları da inebilirim diye düşünüyorum.
Hoşbuldum merhaba

NoNameSpin

Yeni Üye
eger hala yazlıktaysan Eylül ekimde el ayak çekilince artı gece yagmur yagınca sabah dere agızlarını su üstü ile dene.levrek sürüsüne denk gelmen büyük olasılık.
bu aylarda mendirek ,liman gibi derin suya her zaman 10 gr -15 r jigpara zebra glow ile dipten ,orta su ve yüzeyden tara.minekop,sinarit,melanur,eşek istavriti mümkün..Söylemek istemezdim ama genelde erikli kel bahçe.sultaniçede ıskarmoz var mesela bu aylarda geçen senelere göre..

Adı
Kenan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
eger hala yazlıktaysan Eylül ekimde el ayak çekilince artı gece yagmur yagınca sabah dere agızlarını su üstü ile dene.levrek sürüsüne denk gelmen büyük olasılık.
bu aylarda mendirek ,liman gibi derin suya her zaman 10 gr -15 r jigpara zebra glow ile dipten ,orta su ve yüzeyden tara.minekop,sinarit,melanur,eşek istavriti mümkün..Söylemek istemezdim ama genelde erikli kel bahçe.sultaniçede ıskarmoz var mesela bu aylarda geçen senelere göre..
Evet erikli de populasyon da balık da az geçen senelere göre daha da az. Özellikle bu mevsim iyice kesik, dün akşam ispendek aldım sülüneze bastı attım geri, heyecanı yetti. Kısmetse ağustos sonuna doğru lrf-spin takım almayı düşünüyorum. Silikon ile ava merağım var