Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Seferihisar Balık Meraları ?

GURKANKALKAVAN

Aktif Üye
Adı
GÜRKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar değerli hobidaşlar.
10 Haziran 15 Temmuz aralığında Seferihisarda tatil yapmayı programladık.
tabiki arabanın bagajının %50 si benim :)
sormak istediğim şudur Seferihisar bölgesinde Spin ve Lrf ile nerelerde avlanabiliriz
hangi tip yemler iş görür su üstü sahteleri veya jigler çalışırmı ?
Bölgeye hakim arkadaşlar bilgi verirse çok makbule geçer.
İmzamdaki bütün alet edevadı götürüyorum. kombin konusundada önerilere açığım.
Selamlar Sevgiler Hürmetler.

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
sormak istediğim şudur Seferihisar bölgesinde Spin ve Lrf ile nerelerde avlanabiliriz
Profilimdeki balıklar Seferihisar'dan. Ben tiyomu verdim gerisi sana kalmış :)

serdarcetin

Yeni Üye
Adı
Serdar Çetin
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Merhabalar.
Seferihisar azmak denenebilir.

mardek

Aktif Üye
Adı
ali sür
Yukardaki bilgilere ek olarak ;
Sığacık limanda ve haritacılar sitesi civarlarında spin lrf denemeleri olur (Levrek ve barracuda hedefli)
Akarca taraflarında yemli beklemeli avlar yapabilirsin (çupra mırmır karagöz falan denk gelebilir)
Çıfıt adasına sadece keyif için bile gidebilirsin. (günbatımında elde spin kamış, bazen ara verip birşeyler yudumlamak için ;) )
Seferihisar olmasa da kısa bir yolculukla gümüldür taraflarında da keşif denelemeri yapılabilir.

Sinan.

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,

Azmak ' ta sabah ve akşam suyu at çek yapabilirsiniz. Levrek sahteleri götürseniz olur.

Orşal Plajı ' nda levrek, baraküda ve kalamar denk gelebilir. Plajdan denize doğru baktığınızda sol taraftaki kayalıklardan aşağı iniliyor.

Aşağıda işaretlediğim yer çok güzel bir koy. 4*4 aracınız yoksa aşağı inmeyin. Arabayı yukarıda park edip patikadan aşağıya inin. Baraküda ve levrek için deneme yapabilirsiniz. Kampçılar olabiliyor koyda.

1619618220191.png

Haritacılar sitesinden baraküda alma şansınız yüksek. İşaretlediğim noktaya kadar arabayı götürebiliyorsunuz. Denize giriliyor oradan ama bu mevsimde giren birileri olmaz diye düşünüyorum :D

1619618391500.png

Alttaki fotoğrafta işaretlediğim yer arıtma tesisinin suya döküldüğü nokta. Doğanbey tarafı. Sığ su, yanınızda kasık çizmesi olursa suyun içine girip daha ileri atma şansınız olur. Silikon ve su üstü ile akşam suyunda levrek alabilirsiniz.

1619618486048.png

Şimdiden rastgele.

GURKANKALKAVAN

Aktif Üye
Adı
GÜRKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba,

Azmak ' ta sabah ve akşam suyu at çek yapabilirsiniz. Levrek sahteleri götürseniz olur.

Orşal Plajı ' nda levrek, baraküda ve kalamar denk gelebilir. Plajdan denize doğru baktığınızda sol taraftaki kayalıklardan aşağı iniliyor.

Aşağıda işaretlediğim yer çok güzel bir koy. 4*4 aracınız yoksa aşağı inmeyin. Arabayı yukarıda park edip patikadan aşağıya inin. Baraküda ve levrek için deneme yapabilirsiniz. Kampçılar olabiliyor koyda.

Ekli dosyayı görüntüle 114382

Haritacılar sitesinden baraküda alma şansınız yüksek. İşaretlediğim noktaya kadar arabayı götürebiliyorsunuz. Denize giriliyor oradan ama bu mevsimde giren birileri olmaz diye düşünüyorum :D

Ekli dosyayı görüntüle 114383

Alttaki fotoğrafta işaretlediğim yer arıtma tesisinin suya döküldüğü nokta. Doğanbey tarafı. Sığ su, yanınızda kasık çizmesi olursa suyun içine girip daha ileri atma şansınız olur. Silikon ve su üstü ile akşam suyunda levrek alabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 114384

Şimdiden rastgele.
Cok tesekkur ederim ugrasip zahmet vermissiniz. Isaretlediginiz her noktaya gitmek boynumuzun borcu oldu...

Sinan.

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Rica ederim. Ne demek.

Güzel koy diye belirttiğim yerin adı aklıma geldi. Maden Koyu diye geçiyor.