Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekneden Çupra Mercan Avı Için Hassas Kamış Tavsiyesi

tiras_o

Yeni Üye
Adı
özgür
merhaba.tekneden çupra ve mercan avı için hassas , fiyat performans bir kamış tavsiyesi istiyorum . şimdiden teşekkürler.

Sinan.

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Akif abi affına sığınarak ben de bir kamış önereyim.

Ryobi flash boat teleskopik 165 veya 180

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kratos

Yeni Üye
Adı
Murat
Trabucco Achab Squid 165

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Lineaeffe Squıdy XL 160Cm 150g Tekne Kamışı
Fiyatı 130 tl bulamazsanız yardımcı olurum. Özellikle çupra için çok hassas ve av kaçırmıyor.
Öncelikle merhaba,konuyu görünce bende bişeyler yazmak istedim.Önerdiğiniz kamış tekne de yemli av için ideal olup aynı zamanda tam fiyat performans kamışı yaklaşık 7,8 yıldır kullanıyorum 160 ve 180 modeli ikiside bende mevcut azores 65 ile kombin şeklinde. 180 modeli ile 5,5 kg MIĞRİ çektim 55 metreden aynı derinlikte 3kg ağır ahtapot çektim SLOW JİG kamışı ayarında kuvvetlidir.Gözü arkada kalmadan kullana bilir alıcak olan kimse güzel forumlar dilerim... :)

süheyl

Daimi Üye
Adı
süheyl
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Öncelikle merhaba,konuyu görünce bende bişeyler yazmak istedim.Önerdiğiniz kamış tekne de yemli av için ideal olup aynı zamanda tam fiyat performans kamışı yaklaşık 7,8 yıldır kullanıyorum 160 ve 180 modeli ikiside bende mevcut azores 65 ile kombin şeklinde. 180 modeli ile 5,5 kg MIĞRİ çektim 55 metreden aynı derinlikte 3kg ağır ahtapot çektim SLOW JİG kamışı ayarında kuvvetlidir.Gözü arkada kalmadan kullana bilir alıcak olan kimse güzel forumlar dilerim... :)
çok güzel anlatım yürüğinize sağlık

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
çok güzel anlatım yürüğinize sağlık
Rica ederim abi yaşadığım tecrübeyi yazdım sadece.Bu arada bu kamış şuan cengiz balıkçılıkta var bazen satışı olmuyor 2015 yıllarda piyasada yoktu ara ara geliyor varken almakta fayda var :)

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Oğuz bende tecrübelerimden dolayı bu kamışı tavsiye ettim. Eski Trabucco Achab lar da çok iyi ama bu daha hassas ve tasmalama zamanını kaçırtmıyor.
Ben 160 modelini tekne kullanımı için 180 lik den daha pratik buldum ve daha çok sevdim. Özellikle tekne üstünde tente varsa :islik::bsmagryr::kptmya:

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Oğuz bende tecrübelerimden dolayı bu kamışı tavsiye ettim. Eski Trabucco Achab lar da çok iyi ama bu daha hassas ve tasmalama zamanını kaçırtmıyor.
Ben 160 modelini tekne kullanımı için 180 lik den daha pratik buldum ve daha çok sevdim. Özellikle tekne üstünde tente varsa :islik::bsmagryr::kptmya:
Abi öncelikle selamlar,sende tecrube etmişsin bu kamışın hissiyatı gerçekten çok farklı.çipuranın o nazlı yemi emme hareketlerini bile koltuğunun altında hissede biliyorsun hava müsade ederse tabiki.Tekne için uygun sağlam artı çok hassas ve güçlü bir kamış.Bu arada tente olayı sıkıntı abi gerçekten bazen acı yaralar açıyor :) BB202251-DBDD-42F7-8498-6F7828412831.jpeg

tiras_o

Yeni Üye
Adı
özgür
cevaplar için çok teşekkürler . lineaffe 160cm 150 gr almakta karar verdim.bu kamışla kombin edilebilecek daha çok çupra mercan avı 60-70 metre için fiyat performans makine tavsiyesi de olur mu acaba ?

Son düzenleme: