Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Videolarina Abone Olalim Birbirimizi Destekleyelim

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Bunu kendisi için yapmak isteyen olursa kanalımda bigileri verdiğim bir video kaydı var

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Adı
Timur Kurtuluş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Turna balığını tutmak çok zevkli ama yemek bana zor geliyor kılçıkları yüzünden...o yüzden bir kaç yıl önce avlamayı bıraktım...gene de videoları izlemek güzel oldu,anılarım
canlandı...kanalınıza abone olmuş muydum?kanalınızın linkini koyar mısınız?
Turna tutmak çok zevkli oluyor, yemesi o kadar olmasada :) temizlerken dikkat etmek gerekiyor ben biraz ince işçilik yapıyorum... Uskumru gibi ekmek arasında yiyorum :)
Balık Zamanı

Adı
Timur Kurtuluş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Oldum olmasına da hala 22 abone yazıyor...onu anlamadım..
Genel olarak paylaşım yapıyorum ama reklam yapmıyorum o yüzden üye sayısı hep aynı :) diğer sosyal medya sayfalarındaki paylaşımlarımı kayıtlı olan videolar ile yapıyorum.. Tabi öyle olunca kimse kanalın olduğunuda bilmiyor :)

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Genel olarak paylaşım yapıyorum ama reklam yapmıyorum o yüzden üye sayısı hep aynı :) diğer sosyal medya sayfalarındaki paylaşımlarımı kayıtlı olan videolar ile yapıyorum.. Tabi öyle olunca kimse kanalın olduğunuda bilmiyor :)
Neyse sonunda 23 oldu...herhalde benim üyeliktir...

toptanci

Yeni Üye
Adı
Ali Emre
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sayfada video paylaşanların bir çoğunun videolarını izlemeye başladım. Hatta beğendiklerimi indiriyorum bile. Bu konuda sadece Youtube değil; instagram sayfalarında yer alan videoları ve içerikleri de hem izliyor hem indiriyorum. Bu noktada instagram video indir online sitesini kullanıyorum ve bu sayede kolayca indirme işlemini gerçekleştirebiliyorum.

Yakın zamanda kendi kanalımda kendi tecrübelerim ile sizleri buluşturmak en büyük arzum. Herkese hayırlı avlar.

alpr1903

Yeni Üye
Adı
alper
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@bestofwesd
Çok güzel bir konu açmışsınız öncelikle tebrik ederim, dayanışma sayesinde hepimizin kanalları izlenme ve abone artıracaktır. Hiç üşenmeden tek tek hepinize abone oldum.Bu arada bu yaz İstanbul'da veya yakın bir lokasyonda organizasyon yapsak, tekne ile balık avında oltaları ve kameraları çalıştırsak ne dersiniz? Hem tanışıp sosyalleşmek hem de düzenli bir etkinlik sahibi olsak güzel olmaz mı? Hepinize rastgele. Buda benim kanalım geri dönüşleri bekliyorum. :)

HMA

Yeni Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
O Rh Negatif
@bestofwesd
Çok güzel bir konu açmışsınız öncelikle tebrik ederim, dayanışma sayesinde hepimizin kanalları izlenme ve abone artıracaktır. Hiç üşenmeden tek tek hepinize abone oldum.Bu arada bu yaz İstanbul'da veya yakın bir lokasyonda organizasyon yapsak, tekne ile balık avında oltaları ve kameraları çalıştırsak ne dersiniz? Hem tanışıp sosyalleşmek hem de düzenli bir etkinlik sahibi olsak güzel olmaz mı? Hepinize rastgele. Buda benim kanalım geri dönüşleri bekliyorum. :)
Sayfanızı beğendim. ve şu buluşma fikrine ben de varım. gerçekten yeni bir çevre ve organizasyon güzel olacaktır. kameram yok ama balık tutmaya ve yeni arkadaşlara hazırım...

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@bestofwesd
Kanalınıza abone oldum, İşlem tamam :harika:

Youtube kanalım : Lrf Akademisi

.