Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Videolarina Abone Olalim Birbirimizi Destekleyelim

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Ricardo pinoy adlı youtube kanalına bir göz atın arkadaşlar...hatta abone falan olun,adam en olmayacak şeyi yapmış....120 gram barutla havan topu yapıp olta atmaya kalkmış...inanılır gibi değil..gülmekten öldürdü beni...

Mektupla

Daimi Üye
Ricardo pinoy adlı youtube kanalına bir göz atın arkadaşlar...hatta abone falan olun,adam en olmayacak şeyi yapmış....120 gram barutla havan topu yapıp olta atmaya kalkmış...inanılır gibi değil..gülmekten öldürdü beni...
Bu video sanırım...
:)

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Evet..adamdaki aptallık bir yana da cesaretine diyecek yok...kendini riske atmış...bu arada ben de bazukayla olta atma denemelerime başladım....misina karışması sorunu var ama mesafe tatmin edici...yarım güç kullanarak şamandıra mantarı fırlatmaya rağmen hava direncine karşıkoydu ve bayağı gitti..deniz kenarına gittiğimde yumruk kadar mantarı çıkararak atış yaptığımda kaşığı 200 ila 250 metreye atacağımı hesaplıyorum...deneme videosunu bugün kanala yükledim...

toptanci

Yeni Üye
Adı
Ali Emre
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu tarz videoları indirerek de etkileşim sağlayabiliriz. Youtube şarkı indir tarzındaki siteleri kullanarak videoları indirebilir ve arşivimize kolay bir şekilde ekleyebiliriz.