Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

4+5 Levrek

ToprağınSesi

Aktif Üye
Harika av olmuş tebrik ederim. Daha büyüklerine ...

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Zeki senin konuya aynı meradan iki Levrek ve B. Sevdam üyesi Senihcan.
Senin levreklerden sonra ve 130 kg lık Senihin elinde 2kg lık levrekler bebek kaldı.

Üç gün önce tanıştığım Senihcanın iki lokmada yuttuğu ahtapot porsiyonu

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ooğo zeki abi vize kalkmak üzere desene :) bülent abi hayret vize için laf atmamış :)
Tebrik ederim abi o kopmayan ip açılmayan iğne var diyenler e buradan sesleniyorum :) bana bi numune göndersin ler :) kaç balık bıraktık denizde :) 0.15 e terfi ettim :) az kopsun diye bunu levrek yapamaz diyenler de duysun :)

ahmet10

Daimi Üye
Adı
Ahmet
Tebrikler süper av süper rapor. Dahasına rast gelsin.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Zeki..
Turnayı gözünden vurmuşsun bu sefer.. :)
Her zaman rast gelsin..
Afiyet olsun

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Tebrik ederim Zeki hocam, şahane bir av. Allah sağlık verir ve imkanlar elverirse birgün ben de size ve Bülent ağabeyime eşlik etmek isterim bir avda. Yakışıklıyı Allah bağışlasın, foruma kattığınız eşsiz renk için teşekkürler, saygılar. Herzaman rastgelsin...

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
Tebrikler ustam.. av sezonunun en ölü zamanları olan buralarda iştah açıcı bu av raporunu ve fotoğrafları izlemekte keyifli oldu...teşekkürler...devamını dilerim...

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Bülent abi herşey için teşekkürler gerçekten sarozdaki moral bozukluğuna ilaç gibi geldi. Yedirdin içirdin bizi inşallah en yakın zamanda kabule dersen kaçırdığım sultanı yakalamaya gelecem :) Bu arada ben tutamadım ama crayz fishing teamin diğer değerli üyeleri balıkları çekti benim elimdeki balıklar onlar. Muammer abi zaten 2 tane devi kaçırdı . Ben spiderwire iple ucunda daiwa shotlineı bir levrekle beraber kaybettim :) Bu arada klipsteki düğüm sağlamdı palomar düğümü attım. Onun haricinde kalama alan dev bir çuval ve 2 tane ispo poşet çektim hepsi aynı yerden :D Gerçekten çuvalı balık sandım bildiğin çekmeden durduğumda kalama alıyordu :D Bu arada ip misina kullananlar amaç levrek ise şok düğümü veya bir klipsle beraber mono veya fc misina kullansınlar levrek gerçekten çok akıllı. Muammer abi sanki çapari atarmış gibi levrekleri kıyılarken , Murat abi birbir levrekleri yolda kaçırırken ben sadece 2 vuruş aldım birinde işte ipi kopardı.

Bu arada sarozda ilk gün 3 tane güzel mırmır aldım güzellerden birini facebooka ekledim av çok güzel gidiyordu ama ya biri beddua etti ya nazarı deydi ondan sonra bütün av işim hiç ras gitmedi o nazarı veya beddua edeni bulacam :D

drasty41

Daimi Üye
Adı
Recep Gölcü
Tebrikler Dr bereketli olsun ekibi kutlarım Bülent abimede selamlar..