Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

7 Kg Kuzu...Dogum Gunu Hediyem Buydu

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Rapor dediğiniz gercekten böyle olur teşekkürler daha güzel avlar dilerim
Nazik yorumunuz icin cok tesekkur ederim degerli dostum...Elinizdeki muhtesem bir albacore(Uzunkanat) ...Cok yakismis. Sanirim Ege sularinda tuttunuz.Daha nicelerine rast gelsin....

Gorusmek dilegiyle...Sevgiyle, saygiyla, saglicakla kaliniz.

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Sevgili Hüseyin,

Çok güzel bir rapor ve av maceralarınızı sevdiklerinizle birlikde bizlere sunmuşsunuz.

Yavrularınızla ve sevdiklerinizle ağız tadıyla nice avlar gerçekleştirmeniz dileğiyle.
Her zaman rast gelisin.
Sevgili Mustafa,

Nazik yorumun ve dilegin icin cok tesekkur ederim.Daha nicelerinde bulusabilmek umuduyla degerli dostum.

Sevgiyle, saygiyla, saglicakla kal.

Rast gelsin.

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Hüseyin Bey , extra extra super bir av sergilediğiniz bir gerçek.İnsan resimlere baktıkça , ağzı sulanıyor ve bizler bakıp geçiştiriyoruz.Başarılarla ve trofe avlarla dolu bir sene diliyorum.Bursa'dan kucaklar dolusu selamlar.Hoşçakalın , şen kalın...Herşey gönlünüzce olsun... ERCAN 1977 0Rh+ BURSA

Sevgili ve cok saygi deger Ercan Bey,

Ilginiz, alakaniz, cok nazik yorumunuz icin ben tesekkur ediyorum. Burda aslinda sezonun ortalarina geldik ve cok kotu bir sezon gorduk.Neredeyse yazi yasamadik.Asiri soguk, asiri yagisli ve ruzgarli.18 senedir Yeni Zelanda'dayim boyle bir sey gormedim. Avusturalya gibi yazin yagissiz bir Ulkeyi bile su anda sel goturuyor.Inanilacak gibi degil.Balik tutmak icin uygun suyu cok zor buluyoruz.Insallah dileginizi duymasi gereken, degerlendirmesi gereken duyar.Bu artik bizim dilegimiz degil duamiz.:)Hani global isinma diyorlardi ya, herhalde isler tersine dondu biraz.Yaz sicagini unuttuk.Kis bile bundan sicak gecti.:eek:

Ben ve ekibim de size Yeni Zelandadan sevgilerimizi ve saygilarimizi sunuyoruz.Daha nice paylasimlarda bulusabilmek umuduyla, saglicakla kaliniz.Rast gelsin.

balıkçıı

Daimi Üye
Adı
mustafa aras
Kan Grubu
O Rh Negatif
dogum gününüz kutlu olsun en güzel hediyeyi deniz vermiş tebrikler rast gelsin

emblemz

Yeni Üye
Adı
Feridun Akça
Muhteşem avlar,farklı sularda balık çeşidi görmek çok güzel.İyi avlar diler, vesile ile Doğum Gününüzü Kutlarım.:)

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Muhteşem avlar,farklı sularda balık çeşidi görmek çok güzel.İyi avlar diler, vesile ile Doğum Gününüzü Kutlarım.:)
Sevgili ve cok saygi deger Ferudun Bey,

Nazik yorumunuz icin cok tesekkur ederim.Burdan insaallah daha pek cok farkli baligi gorebileceginiz paylasimlar gondermeye calisacagim.Onlarda bulusabilmek umuduyla sevgiyle, saygiyla, saglicakla kaliniz.

Rast gelsin.

Cevat Göven

Daimi Üye
Adı
cevat göven
anlatımınız ve fotoğraflar çok güzel,avı çocuklarınızla ve dostlarınızla birlikte yapmış olmanız dahada güzel olmuş,nice güzel trofelere ve nice sağlıklı güzel yıllara

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
anlatımınız ve fotoğraflar çok güzel,avı çocuklarınızla ve dostlarınızla birlikte yapmış olmanız dahada güzel olmuş,nice güzel trofelere ve nice sağlıklı güzel yıllara
Sevgili ve cok saygi deger Cevat Abim,

Kusura bakma, atlamisim mesajini.

Nazik yorumun icin cok tesekkur ediyorum.Cok sag ol.Cocuklarim ellerinizden oper, arkadaslarim ve ben saygilarimizi ve sevgilerimizi sunariz.Daha nice paylasimlarda bulusabilmek umuduyla.

Saglicakla kaliniz.

Rast gelsin.

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Muhteşem güzellikte bir yer, bir o kadar güzel aile ve arkadaşlar. Hepinize tebrikler. Keyifle zevkle okuduğum, ender güzel raporlardan birisi.
Bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Size, çocuklarınıza,arkadaşlarınıza ve ailenize selamlar sevgiler.

Daha güzelleri rastgelsin.