Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ava Çıkıyoruz inşallah

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Evet adamlar da haklı ne diyeyim, sezon da fark yaratırsa herkesin çantasına koyacağı bir aparat olur bakalım göreceğiz :D
Aynen Katılıyorum Ben Ordayken bu takımın altına istavrit çaparisi takarak 2'li 3'lü istavrit alanlarda vardı .. rapala takanlar falanda oluyormuş bakalım dediğin gibi görücez birde ben deniycem bi daha ki sefere ..

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aynen Katılıyorum Ben Ordayken bu takımın altına istavrit çaparisi takarak 2'li 3'lü istavrit alanlarda vardı .. rapala takanlar falanda oluyormuş bakalım dediğin gibi görücez birde ben deniycem bi daha ki sefere ..
Rapalada randıman vereceğini düşünmüyorum akıntılı ve derin yerlerde ama Sarayburnunda denenebilir mesela..

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Rapalada randıman vereceğini düşünmüyorum akıntılı ve derin yerlerde ama Sarayburnunda denenebilir mesela..
Şöyle Sezon Biraz İlerlesinde Bakalım Büyük Balıklar İç Kesimlere İnsinler O zaman Verimliliğini Ölçeriz bakalım .. birde eskiden bu beşiktaşta bahçeşehir üni. orda millet balık tutardı hala varmı ordan balık alan ? eger ordanda istavrit falan çıkıyorsa haftada 1-2 kere iş çıkısı gidip avlanmayı planlıyorum ...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Şöyle Sezon Biraz İlerlesinde Bakalım Büyük Balıklar İç Kesimlere İnsinler O zaman Verimliliğini Ölçeriz bakalım .. birde eskiden bu beşiktaşta bahçeşehir üni. orda millet balık tutardı hala varmı ordan balık alan ? eger ordanda istavrit falan çıkıyorsa haftada 1-2 kere iş çıkısı gidip avlanmayı planlıyorum ...
Geçen gün konusu geçmişti sanırım yasak artık hiç görünmüyor balık tutanlar eskisi gibi...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Malesef öyle, bence de kıyılara yasak koymak çok saçma..
Ticari Çıkar Ve Rant Yada Olta Balıkçılığını Bitirmek .. Deniz Herkesin Denizi , Kaldırım Yada Bentler Herkesin Kaldırımı Yada Bent'i ... Herkes Bir Yerden Nemalanmaya Çalışmakta .. Bu İşin Önüne Geçilmesi Gerekmekte ..

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aynen öyle kardeşim bizim de dileğimiz bu ...