Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evcil hayvanlarımız, dostlarımız...

kosta

Üye
Adı
erdal demircan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
can kardeşim bu konuyu açtığın için tekrar çok teşekkür ederim.evçil hayvan beslemek seven için çok güzel. sevmeyen beslemesin zaten.temizlik konusuna gelinçe biliyorumki bazı insanlardan daha temiz sabah sokağa çıkınca yüzünü yıkamayan insanlar var.ben yüzünü temizlemeyem kedi görmedim.

kosta

Üye
Adı
erdal demircan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
vedat abi herzaman takibimdesin paylaşımların ve verdiğin bilgiler süper.kendi adıma öğreneçeğim çok şey var.bilgiler paylaştıkça bilgili nesiller yetişir.

Mustafa aşkın

Yeni Üye
Adı
Mustafa Aşkın
Bunlarda benim ufaklıklar Guti & Bındır... halen mama yemek ve uyumak dışında kalan vakitlerinde birbirlerine girip, yer kavgası yapıyorlar :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Çocukluktan beri kanarya florya ve saka beslerdim sakanin zincir kenesetlisini 100 lerce sakanin icinden secerdik edirnekapida avlayip en babasini kasim ayinda ayirirdik kendimize bir ara kariyede guvercin besledim.

Askere gitmeden once ciddi bir akvaryum merakim vardi askerdeyken resistans takili kalmis baliklarima o sekilde veda ettim

Çanakkale ye tasininca evim cok musaitti sirasiyla
Show danua
Dalmacyali
Doberman ve alman kurdu besledim

Danua dehset yiyiyordu arkadasim otelinde beslemek istedi su an yunanistanda dalmacyalimi trafik kazasina kurban verdim
Dobermanimi zehirlediler kurt kopegim ckalede donanmada devriye kopgi oldu islerimin yogunlugundan bakacak zamanim yok su an bellki antalyaya tasinirsam yine bir kopek edinmek istiyorum kismet diyelim

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Mustafa bunlar çok ama çoooook güzeller :) Birlikte nice mutlu yıllarınız olsun inşallah, Guti'ye de Bındır'a da sana da her zaman en güzelleri rastgelsin kardeşim...

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Çocukluktan beri kanarya florya ve saka beslerdim sakanin zincir kenesetlisini 100 lerce sakanin icinden secerdik edirnekapida avlayip en babasini kasim ayinda ayirirdik kendimize bir ara kariyede guvercin besledim.

Askere gitmeden once ciddi bir akvaryum merakim vardi askerdeyken resistans takili kalmis baliklarima o sekilde veda ettim

Çanakkale ye tasininca evim cok musaitti sirasiyla
Show danua
Dalmacyali
Doberman ve alman kurdu besledim

Danua dehset yiyiyordu arkadasim otelinde beslemek istedi su an yunanistanda dalmacyali
Senin de çok dostun olmuş Yekta abim, yürekli adamın hali başka oluyor :) Balıklara çok üzüldüm :( Ben de birçok balık ve muhabbet kuşu kaybettim, insan gerçekten çok kötü oluyor... Şu an ev müsait olsa da sanıyorum Arel pek müsaade etmeyecektir beslemene :) Isırdım yanaklarından Arel'in, saygılar...

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can

Mustafa aşkın

Yeni Üye
Adı
Mustafa Aşkın
Mustafa bunlar çok ama çoooook güzeller :) Birlikte nice mutlu yıllarınız olsun inşallah, Guti'ye de Bındır'a da sana da her zaman en güzelleri rastgelsin kardeşim...
İnşallah onlarla birlikte neşeli güzel bir ömrüm olur dediğin gibi... güzel dileklerin için çok teşekkürler inşallah hepimize sevgilerin en güzeli denk gelir...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

a.sevinç

Aktif Üye
hayvanlarda aynı insanlar gibi değişik karakterlere sahip.. onlarla ilgilendikçe karakter analizlerini yapmak,hangisi yumuşak huylu,hangisi daha sevecen ayırt edilebiliyor

Bıdık akıllı oğlum :)

Moderatör tarafında düzenlendi: