Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ima salt skimmer

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben Aliexpressten 3 tane siparis gecmistim yoldadir 3-4 gune gelir

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İma salt skimmer sahtelerinin imitasyonlari geldi :) wmc igneler gayet iyi boyalar ve renkler kaliteli duruyor nasipse ayin 15 inden sonra yuzdurme firsatina ericem :)

en üstteki mor kafa altı hafif turuncu renk
bir altındaki gökkuşağı gibi altı koyu turuncu
diğeri zaten limon altı turuncu

sahtelerin üzerinde parlak nikelajla güzel parlayacagını düşündüğüm şekiller var iş görecekler eminim :)

image.jpg

mrt55

Daimi Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
üzerindeki yazı olmasa kimse çakma olduğunu anlamaz. bir dene bakalım. yüzmesi aksiyonu nasıl. balığın verdiği tepki nasıl.

mrt55

Daimi Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bu arada tebrik ederim çok güzel renkler seçmişsin. rastgelsin.

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bu arada tebrik ederim çok güzel renkler seçmişsin. rastgelsin.

teşekkür ederim abi toplamda sanırsam 5-6 rengi vardı içlerinde en kafama yatan bu 3 ü oldu digerleri bence iş yapmazdı aslında iki renk birbirine yakın gibi ama canlı olarak görünce baya fark var

mrt55

Daimi Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
teşekkür ederim abi toplamda sanırsam 5-6 rengi vardı içlerinde en kafama yatan bu 3 ü oldu digerleri bence iş yapmazdı aslında iki renk birbirine yakın gibi ama canlı olarak görünce baya fark var
farklı oldukları belli zaten. denemekten vazgeçme. bazen küçük bir ayrıntı fark yapar. rastgelsin.

The Rodfather

Aktif Üye
Adı
murat cool
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
İma salt skimmer sahtelerinin imitasyonlari geldi :) wmc igneler gayet iyi boyalar ve renkler kaliteli duruyor nasipse ayin 15 inden sonra yuzdurme firsatina ericem :)

en üstteki mor kafa altı hafif turuncu renk
bir altındaki gökkuşağı gibi altı koyu turuncu
diğeri zaten limon altı turuncu

sahtelerin üzerinde parlak nikelajla güzel parlayacagını düşündüğüm şekiller var iş görecekler eminim :)

Ekli dosyayı görüntüle 21843
güzel sahteler geçen sene aldım yüzüşü aksiyonu aynı iki tane levrek almışlığım var bu sahtelerle ama skimmerin yerini tutmuyor sanırım ses faktörü işi değiştiriyor yoksa yüzüşü aynı yoğun levrek olan meralarda iş yapar diyorum,ama tekrarlıyorum skimmer başka