Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ima salt skimmer

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
güzel sahteler geçen sene aldım yüzüşü aksiyonu aynı iki tane levrek almışlığım var bu sahtelerle ama skimmerin yerini tutmuyor sanırım ses faktörü işi değiştiriyor yoksa yüzüşü aynı yoğun levrek olan meralarda iş yapar diyorum,ama tekrarlıyorum skimmer başka
Bunlarında içinde bilye var sanırım ses faktörü derken çok fark varmı? Hoş bende sipariş vermiştim 1-2 güne gelir 5 tanesini 10 dolardan indirimde aldım hertürlü eder..2 limon 2 Renkli sardalya 1 de mor olandan

F

flos rua

Misafir
Arkadaşlar link atında bizde faydalanalım olmaz mı.

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif

ben kendim bu linkten aldım gökkuşagı rengi olan bu linkde vardı diğerleri 5 tanesi 20 dolar filan olanlarda var ama bana 5 degil 3 lazımdı cünkü sadece 3 rengini begendim benim link bu alttakinda biraz daha ucuz ordanda alabilirsiniz güvenilir bi satıcı

Trulinoya Laser Lures Pencil 110mm 13g Fishing Artificial Bait Top Water Hard Bait Treble Hook Pesca Flashed Yellow Fish-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

buda bi başkası

Trulinoya DW27 110mm/13g Quality Plastic Pencil fishing lures fishing hard bait-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Son düzenleme:

The Rodfather

Aktif Üye
Adı
murat cool
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bunlarında içinde bilye var sanırım ses faktörü derken çok fark varmı? Hoş bende sipariş vermiştim 1-2 güne gelir 5 tanesini 10 dolardan indirimde aldım hertürlü eder..2 limon 2 Renkli sardalya 1 de mor olandan
bunların toplam 6 rengi var,tabiki içinde bilyeler var en bükük bilye kuyruk tarafında sarı olanı gece için almıştım onu fazla deneyemedim bir arkadaşa verdim,gerçi ses olarak çok az fark var bodrumun denizi çok berrak şahsen ben çok parlak sahtelerle iş yapamıyorum,genelde şeffaf renkler ve içten parlayan sahtelerle balık alıyorum,bu sahteler iş yapar ama tabi mera önemli olan,biraz bulanık sularda daha fazla iş yapar diye düşünüyorum,levreğin birini sırtı haki yeşili gibi olan modeliyle gece az ışıklı ortamda almıştım rasgele

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bir çok kere link verdim ancak size denk gelmemiş.Bu 2 mağaza ürünleri ve yorumları iyi bir bakın.Ben 5 tanesini 10 dolardan aldım büyük indirim denk geldi ama normalleri 15-20 dolar arası 5 tane.
A+ fishing lures shop online - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com | Alibaba Group
The Best Lures - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com | Alibaba Group

F

flos rua

Misafir
Bir çok kere link verdim ancak size denk gelmemiş.Bu 2 mağaza ürünleri ve yorumları iyi bir bakın.Ben 5 tanesini 10 dolardan aldım büyük indirim denk geldi ama normalleri 15-20 dolar arası 5 tane.
A+ fishing lures shop online - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com | Alibaba Group
The Best Lures - Small Orders Online Store, Hot Selling and more on Aliexpress.com | Alibaba Group
Teşekkür ederim doğrudur denk gelemedim :)

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
sahteleri deneme fırsatım oldu yılan yılan :) aksiyonlar harika tavsiye ederim balık alamadım çünkü balık yoktu ne denediysem denk getiremedim artık kurban bayramına kaldı :)

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İma salt skimmer sahtelerinin imitasyonlari geldi :) wmc igneler gayet iyi boyalar ve renkler kaliteli duruyor nasipse ayin 15 inden sonra yuzdurme firsatina ericem :)

en üstteki mor kafa altı hafif turuncu renk
bir altındaki gökkuşağı gibi altı koyu turuncu
diğeri zaten limon altı turuncu

sahtelerin üzerinde parlak nikelajla güzel parlayacagını düşündüğüm şekiller var iş görecekler eminim :)

Ekli dosyayı görüntüle 21843
Bunlarin markası ne acaba üstteki yazı okunmuyorda