Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kıyıdan Lüfer avı ve teknikleri

zayta

Üye
Adı
selman
Kan Grubu
O Rh Pozitif
cahit abi,bize öğrettiklerin bilgiler için teşkkür ederim,afiyet olsun:)

artus

Yeni Üye
Abi helal olsun vallahi gözlerimiz bayram etti. Tavsiyeleriniz içinde ayrıca teşekkürler

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Teşekkürler ediyorum ve sevgilerimi gönderiyorum.

NetworkFish

Yeni Üye
Adı
Musa ER
Eline sağlık abi hem güzel bir av hemde güzel bir anlatım olmuş.. Acemi bir kardeşiniz olarak sormak istiyorum.. Akşam rapala ile lüfer tutabilirmiyim ? yemli atmak mı daha mı avantajlı :) teşekkürler.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Eline sağlık abi hem güzel bir av hemde güzel bir anlatım olmuş.. Acemi bir kardeşiniz olarak sormak istiyorum.. Akşam rapala ile lüfer tutabilirmiyim ? yemli atmak mı daha mı avantajlı :) teşekkürler.

Akşam rapala ile Lüfer avlayabilirsin.Rapala tercihin beyaz ya da üstü fıstık yeşili altı kavuniçi kenarları beyaz rapalalar tercihin olsun.
Yemli mi yoksa at-çek mi yapman gereken soruna gelince,o senin avlandığın yere bağlı.Rast gelsin...

mersinli1453

Yeni Üye
Adı
Hüseyin Bayır
Çok yararlı paylaşımlar yapıyorsun abi teşekkürler

BESYO

Yeni Üye
Adı
hüseyin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese selam.Ben at çek ile avlanmaya yeni başladım. Kullandığım malzemeler at çek için iyi. 1 haftadır gidiyorum atçek için. Fakat bir hareket yok.Gittiğim yer Adana Gölovası.Buradan pek çok arkadaşım lüfer kofana akya aldı. 11 kğ ye kadar. Bu mevsim bu balıkları avlamak için uygun mu? beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Ben yeni başladım her türlü yardımınızı bekliyorum.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Herkese selam.Ben at çek ile avlanmaya yeni başladım. Kullandığım malzemeler at çek için iyi. 1 haftadır gidiyorum atçek için. Fakat bir hareket yok.Gittiğim yer Adana Gölovası.Buradan pek çok arkadaşım lüfer kofana akya aldı. 11 kğ ye kadar. Bu mevsim bu balıkları avlamak için uygun mu? beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Ben yeni başladım her türlü yardımınızı bekliyorum.
@BESYO Hüseyin kardeşim merhaba öncelikle aramıza hoş geldin.
Sahip olduğun takımları ve kullandığın sahte balıkları,olta düzeninden bahsedersen arkadaşlar yardımcı olacaktır.

yigito2015

Aktif Üye
Adı
yigit
Kan Grubu
A Rh Pozitif
merhaba, ben boğazda lüfer avı yapmak istiyorum hem yemli hem rapala, kullanmam gereken ekipmanlar ve kaç mm misina (ip mi normal mi ) kullanmalıyım bilgi verirseniz çok sevinirim. Özellikle kurşunu nereye takmalıyım bilmiyorum gösterirseniz çok makbule geçecek.