Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

tavsiyesi

 1. Batu59

  20-40 gr kamış için sahte sorunu?

  Merhabalar, 20-40 grm atarlı spin takımım var fakat acemilikten aldığıma pişman olma aşamasındayım:) Sahte karides ve silikon yemleri atma şansım yok mudur avaba ustalarım? Atış mesafesi çok kısa kalıyor ve bulunduğum meralarda bu sahteler de kullanmam gerekiyor gibi. Yol yordam var mıdır acaba
 2. T

  İzmir kordon çupra iğne tavsiyesi

  merhaba izmir kordon da çupra avı için ideal iğne nedir? spin ve surf atıyorum. tekli iğne uzun köstek yapıyorum owner 50172 1 numara kullanıyorum sonuçlar fena değil ama tavsiyeleriniz varsa öğrenmek isterim?
 3. u_boy

  Spin Takımı Için Ip Misina Tavsiyesi ?

  Herkese selamlar.. Şuan elimde Daiwa procaster 2000x makinam ve Shımano Hyperloop AX 270 ML(5-20gr) kamışım var. Ben bu takım için hangi ip misina (yeşil)kullanmalıyım ? Bunu al diye bileceğiniz. Bana marka tavsiyesi verirseniz çok sevinirim.
 4. whitefoxss

  Boğaz için makina ???

  Öncelikle yeniden selamlar.Uzun süredir girmiyordum foruma.Tavsiyeye ihtiyacım var,fiyat/performans makinası için.Boğaz avcılığında ve şu an malum palamutta kullanabileceğim,ağır kurşun arkası sahte makinasına ihtiyacım var.Bütçe max 400 civarı.Ama aklıma çok yatarsa 500 de olur. Teşekkürler...
 5. Nut

  Yilan balığının koparamayacagi orgu misina tavsiyesi

  Kasna avinda bir sey "viking 6x braided" marka orgu misinami kopardi.. Bir abi yilan baliginin dislerinin cok keskin oldugunu anlatti.. Yilan baligi oldugunu dusunuyorum..Av bolgem susurluk çayı.. Turna baligi bulunduğum bölgede yok.. Yilan baliginin koparamayacagi orgu misina tavsiyesi istiyorum..