Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

22.12.2019 Live Bait Granyöz Avımız

inan01

Daimi Üye
Selamlar forum ahalisi;

Havalardı, dükkanda tadilattı vs derken yaklaşık 2 aydır balığa gidemedim. Pazar gününe yaptığımız planlama ile 3 arkadaş öğleden sonra teknede yerimizi aldık. 1 saat kadar sırtı çektik. Herhangi bir şey denk gelmeyince yemli takımlarla 8-10 parça istavrit ve mercan yakalayıp asıl noktamıza geçtik. Vahap arkadaşım istavritleri oltalara iliştirdi ve beklemeye başladık. Ben de jig ve silikon ile yoklama çekerken ilk granyöz teknemize teşrif etti. Lafı uzatmayım. Keyifli bir gün geçirdik. Sonrasını fotoğraflar anlatsın ama küfür yok bak :D

Balıkların bir kısmı aynı akşam. Diğer kısmı da ertesi akşam sushi ve kızartma tabağı olarak hakkın rahmetine kavuştu :D

Hepinize yeni yılda bol trofeli avlar diliyorum. Saygılar...

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler...
Harika bir av olmuş...
Balığın içine sürdüğünüz sos nedir ? bide hangi balığa sürdünüz onu ?

ilhany

Aktif Üye
Adı
İLHAN
Kan Grubu
O Rh Negatif
Selamlar forum ahalisi;

Havalardı, dükkanda tadilattı vs derken yaklaşık 2 aydır balığa gidemedim. Pazar gününe yaptığımız planlama ile 3 arkadaş öğleden sonra teknede yerimizi aldık. 1 saat kadar sırtı çektik. Herhangi bir şey denk gelmeyince yemli takımlarla 8-10 parça istavrit ve mercan yakalayıp asıl noktamıza geçtik. Vahap arkadaşım istavritleri oltalara iliştirdi ve beklemeye başladık. Ben de jig ve silikon ile yoklama çekerken ilk granyöz teknemize teşrif etti. Lafı uzatmayım. Keyifli bir gün geçirdik. Sonrasını fotoğraflar anlatsın ama küfür yok bak :D

Balıkların bir kısmı aynı akşam. Diğer kısmı da ertesi akşam sushi ve kızartma tabağı olarak hakkın rahmetine kavuştu :D

Hepinize yeni yılda bol trofeli avlar diliyorum. Saygılar...

Allahtan balık olarak doğmamışız. Bu ne yaaa... Slow jig, shore jig, spin, surf, yemli..... Hepsinde müthiş avlar çıkartıyorsun. Sana avlanmayı yasaklamak lazım. Zavallı balıkların hiç şansı olmuyor.... Maşallah.. Her zamanki gibi imrenerek baktım. Şansın ve nasibin daim olsun

inan01

Daimi Üye
Maşallah İnan abi daim olsun :)
Teşekkürler dostum =)

Tebrikler İnan
Çok güzel av olmuş.
Afiyet olsun
Teşekkürler Şeref abim =)

Tebrikler. İyi av olmuş.
Teşekkürler. Daha iyileri sizlerin olsun =)

Tebrikler...
Harika bir av olmuş...
Balığın içine sürdüğünüz sos nedir ? bide hangi balığa sürdünüz onu ?
Çok teşekkür ediyorum. Zerdeçal, tuz, zeytinyağı. Balıklar ; granyöz ve ceylan palamutu (spanish mackarel)

Tebrikler güzel av olmuş rastgele
Teşekkürler. Rast gele =)

tebrikler çok güzel av olmuş şansın daim olsun...
Bilmukabele, teşekkür ediyorum =)

Allahtan balık olarak doğmamışız. Bu ne yaaa... Slow jig, shore jig, spin, surf, yemli..... Hepsinde müthiş avlar çıkartıyorsun. Sana avlanmayı yasaklamak lazım. Zavallı balıkların hiç şansı olmuyor.... Maşallah.. Her zamanki gibi imrenerek baktım. Şansın ve nasibin daim olsun
Estağfurullah abim :D Zaten 2 ay rahat kaldılar :D Çok daha güzelleri senin olsun abim

Teşekkür ediyorum =)