Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Abu Garcia Eradicator Powerfinesse 1,5-24 gram

Adı
Tahsin MUTLU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hayırlı Olsun güzel kamış.. ☺👍
Teşekkürler Taha hocam.Umarım açıklamalarındaki kadar iyidir.

Aslında ''Çırak'' nickli Melih beyin açtığı '' Lrf Kamış Tercihime Yardımlarınızı Rica Ediyorum'' başlıklı konusundaki tercihleri arasında yer alan ve Akif abinin yapmış olduğu sıralamanın ilk üç sırasında yer alan AbuGarcia | Eradicator Realfinesse Erfs-76Lt-Tz gibi 0,1-12 gram atarlı kamıştan yola çıktım.Ancak yapmış olduğum avlarda 10 gramdan 18 gramlara kadar jig kullandığımı fark ettim.Haziran ayı itibari ile de 3 gramdan 10 grama kadar da silikon kullanacağımdan daha geniş aralıkta bir kamış ararken bu seri ile tanışmış oldum aslında. Akif abi ve Melih beye de ayrıca vesile oldukları için teşekkür ederim.

Adı
Tahsin MUTLU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Rica :) , ücretini de yazabilir misiniz gizli değilse.
Bulmuş olduğum kaynaktan bana biraz pahalıya geldi maalesf.Araya aracı girince komisyon ve shipping cost vb. arttı.Özelden mesaj atsam daha doğru olacak.

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hayırlı olsun. bol keyifli ve trofeli avlar dilerim.

Adı
Tahsin MUTLU
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Teşekkürler Taha hocam.Umarım açıklamalarındaki kadar iyidir.

Aslında ''Çırak'' nickli Melih beyin açtığı '' Lrf Kamış Tercihime Yardımlarınızı Rica Ediyorum'' başlıklı konusundaki tercihleri arasında yer alan ve Akif abinin yapmış olduğu sıralamanın ilk üç sırasında yer alan AbuGarcia | Eradicator Realfinesse Erfs-76Lt-Tz gibi 0,1-12 gram atarlı kamıştan yola çıktım.Ancak yapmış olduğum avlarda 10 gramdan 18 gramlara kadar jig kullandığımı fark ettim.Haziran ayı itibari ile de 3 gramdan 10 grama kadar da silikon kullanacağımdan daha geniş aralıkta bir kamış ararken bu seri ile tanışmış oldum aslında. Akif abi ve Melih beye de ayrıca vesile oldukları için teşekkür ederim.
evet o kamış safkan aji +rockfish kamışı aslında.
biz melihle ( adaş) konuştuğumuzda acaba bu powerfinesse serisi yamaga 85tz ile rakip olabilir mi yada onun üzerinde performans gösterebilir mi diye merak etmiştik.Abu garcianın TAF patenti daha güçlü bir kamış olma potansiyelini barındırıyor.

Adı
Tahsin MUTLU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
evet o kamış safkan aji +rockfish kamışı aslında.
biz melihle ( adaş) konuştuğumuzda acaba bu powerfinesse serisi yamaga 85tz ile rakip olabilir mi yada onun üzerinde performans gösterebilir mi diye merak etmiştik.Abu garcianın TAF patenti daha güçlü bir kamış olma potansiyelini barındırıyor.
Katılıyorum.Benim arayışlarım aslında rockfishing bir tık daha ötesiydi ki bu seri tam denk geldi.Özelliklerine bakınca mükemmel görünüyor tabi bazı şeyler teoride kalabiliyor.İlk izlenimlerim kılıfından başlayarak cidden kalite kokmaya devam ediyor.

Şuan 238cm ve 269cm boylarından hangisinin daha iyi olacağını bilemiyorum.

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Katılıyorum.Benim arayışlarım aslında rockfishing bir tık daha ötesiydi ki bu seri tam denk geldi.Özelliklerine bakınca mükemmel görünüyor tabi bazı şeyler teoride kalabiliyor.İlk izlenimlerim kılıfından başlayarak cidden kalite kokmaya devam ediyor.

Şuan 238cm ve 269cm boylarından hangisinin daha iyi olacağını bilemiyorum.
269cm ile güzel sarıkanat da alınabilir sezonda eğlenceli olur yada levrek..
238cm ile bence su üstü ve plajdan15gr jig avları yapılabilir