Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

akya 40kg jigging

sweethome

Yeni Üye
Adı
Hakan Durgut
Tebrikler! fazla söze gerek yok..

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
Bence balık herşeyi söylüyo banada sizi tebrik etmek gerekiyo elinize ve cesaretinize saglık ben olsam o botla asla ava gitmem :)))

zafersat

Aktif Üye
Adı
Zafer SATILMIŞ
Evrim tebrikler,
hazmı zor bir av yapmışsın yorumlardanda anlayacağın gibi forumumuzda her avında 45 ila 65 kiloluk akya tutan bir güruh olduğu için raporladığın avın ölçülerine yapılan yorumlar çok normal.

ewrim

Yeni Üye
Adı
EVRİM EDEMEN
zaman ayırıp yorum yazan herkese teşekkürler.
sevgiler.

mutlu48

Yeni Üye
Adı
Mutlu EMİRTAŞ
tebrik ederim

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Tebrikler Evrim;

Bu rapor benim gözümden kaçmış, gezinti yaparken gördüm nutkum tutuldu:) Maşallah söylenecek söz yok bileğine sağlık, Tekrar tebrik ederim.

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Evrim, bu balığın hikayesini senden dinlemiştim ama burada paylaştığını bilmiyordum. Oktay ve Hızır bey sayesinde tekrar amımsamış oldum seni bir kez daha tebrik ederim. Konuyu ve yazılan mesajları okurken, sonrasında yaptığın onca güzel avları neden paylaşmadığını da merak etmedim değil doğrusu.

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Tebrikler! Daha önceleride bu türden trofeler yakaladığınız ,ekibinizin rahatlığından anlaşılıyor.herşey çok güzel ama birde bağlama kütüğü ruhsatnameniz olsaymış tam olacakmış:)) ( banyo küvetine bile motor bağlandığı takdirde, bahsettiğim bağlama kütüğü ruhsatnamesini ,sahil güvenlik soracaktır.cezası 750 tl kadardır bilgilerinize:))
Bonyo küvetinize değil salata kabınıza motor taksanız dediğiniz doğru.

Şişme, katlanabilir tabanlı Zodıac standartındaki botlar için geçerli değil.

ewrim

Yeni Üye
Adı
EVRİM EDEMEN
Evrim, bu balığın hikayesini senden dinlemiştim ama burada paylaştığını bilmiyordum. Oktay ve Hızır bey sayesinde tekrar amımsamış oldum seni bir kez daha tebrik ederim. Konuyu ve yazılan mesajları okurken, sonrasında yaptığın onca güzel avları neden paylaşmadığını da merak etmedim değil doğrusu.
Latif abi duyarlılığın için teşekkür ederim.
Bir kaç nedenini bilmediğim saldırgan ve konuyla ilgili bilgisi olmayan arkadaşlar yüzünden açıkcası yapılan adrenalin dolu avların tadı kaçıyor.
Bu tip saldırılara uğrayan ilk insan olmadığımı biliyorum ama açıkcası bu polemiklere girmek hiç hoşuma gitmiyor.
Maalesef hasetlik sadece siteler üzerinden değil yakın çevredende oluyor ,sonuç olarak ağzı olan konuşuyor.Ayda bir yaptığım avlardan sonra bile anaç balıkların neslini tüketmekle atfediliyorum
(jigging yasaklanmalı diyenler çoğaldı :) ki bu verilen kanı tiraji komik ama dilin kemiği yok.
Zamanım olduğunda 1 yılın seçme avlarından raporlarımı atmak istiyorum.

Sevgiyle..

(Tatildeydim geç cevabım için kusuruma bakmayın)