Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress

indianaconz

Aktif Üye
Adı
Reşat A.
Kan Grubu
A Rh Negatif
Aslında fosforun gece ufak solucanımsı bir hava ile balıklara çekiçi gelebilir intibası yaratması bende.O bakımdan denenebilir gibi gelmişti.

B

BS Okuru

Misafir
Site o reklamlardan para kazanıyor haliyle alakalı alakasız hatta daha çok alakasız reklamlar çıkabiliyor ama hakkıdır çünkü kazanç sağlanacak başka nokta yok malesef

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadiricsez

Üye
Sitede balık platformu ile alakasız reklamlar nereden çıkıyor.Ne alaka.
Google amca tarafından otomatik olarak özellikle sizin ilgi alanlarınız kategorisinde reklam yer alıyor bildiğim kadarıyla.Ben foruma faydası olsun diye üşenmeyip arada reklamlara tıklıyorum.

indianaconz

Aktif Üye
Adı
Reşat A.
Kan Grubu
A Rh Negatif
Benim bahsini ettiğim bir partinin propagandası ile ilgili,sitenin tarafsızlığını inciten olarak değerlendirdiğim bir reklam.

Lazarus

Daimi Üye
Adı
Enez elveren
Kan Grubu
O Rh Pozitif

indianaconz

Aktif Üye
Adı
Reşat A.
Kan Grubu
A Rh Negatif
Evet ilgilendiğiniz kamış makina v.s gibi yaptığınız arama ve konularda oluyor da, bu öylesi değil de ondan yazmak ihtiyacı hissettim Enez kardeşim.İşin içine siyaset karışıyor.

ibrahim1903

Aktif Üye
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B Rh Negatif
Evet ilgilendiğiniz kamış makina v.s gibi yaptığınız arama ve konularda oluyor da, bu öylesi değil de ondan yazmak ihtiyacı hissettim Enez kardeşim.İşin içine siyaset karışıyor.
Reşat Amca onları site yöneticileri koymuyor Google koyuyor. site yöneticileri google 'a reklam yeri veriyor google da herkesin ilgi alanına göre farklı farklı reklamlar koyuyor. chrome kullanıyorsanız 'add block plus' kullanarak kapatabilirsiniz o reklamları