Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aliexpress'den aldığınız fiyat performans ürünler yazarmısınız?

Faryalı

Aktif Üye
Deuko da6000 vergisi+gümrük kontrol fiyatı ile 900 tl'ye gelir. Burada Ryuji 6000 alınır o fiyatlara. Hiç değilse parça servis sıkıntısı çekilmez. 2 bilye daha fazla Ryuji raptor. Deuko belki lrf için düşünülebilir.

cazcıh

Üye
Adı
talip
Kan Grubu
A Rh Pozitif

ben de geçen sene şu makineyi aldım. iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. fena değil gibi görünüyor ama daha hiç kullanmadım.

daha önce kastking in bir makinesini aldım, güzel akışkan bir makine. memnunum. okuma avenger vardı mesela ondan çok daha iyi. ikisi de 40 lık. kastking sharky 3 çok iyi diyorlar ama almadım ondan.

seaknight bi makine de almıştım, kolu kırıldı. kırılana kadar fena değildi. beş altı sene kullandım.
geçenlerde de ryobi ranmi diye bi makine aldım, niye aldım bilmiyorum ama aldım, daha kullanmadım. iyi görünüyor.

sörf avlar için jof ip alıyorum gayet güzel bence.
jiglerden de aldım. çok kaliteli değiller ama iş görüyorlar bence. zaten çoğu zedelenecek kadar kullanmadan bir yerlere takılıp kopup gidiyor. mera çok temiz değilse pahalı jig bence gereksiz.

aNeXiEtY

Yeni Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Ekli dosyalar

Muhammets

Yeni Üye
Adı
Muhammet Can Güner
Kan Grubu
O Rh Pozitif
burdan alınabilecek genel kullanım makine bilen varmı düşük agırlık çapari yemli için falan iş görücek

Bundan aldım arkadaşım ile beraber kendisine daha erken gitti ve fiyatına göre çok iyi olduğunu söylüyor .kasım indirimlerinde 86 tl idi ama yinede fiyatı fena değil bence.

zelax

Üye
Adı
ömer

Bundan aldım arkadaşım ile beraber kendisine daha erken gitti ve fiyatına göre çok iyi olduğunu söylüyor .kasım indirimlerinde 86 tl idi ama yinede fiyatı fena değil bence.
Evet gercekten çok kaliteli fiyatına gore inanilmaz ancak su anda 350₺ (vergi haric) 4000 serisi. Aynisini vergi dahil 150₺ ye aldim 2 hafta once su anda bu fiyata deger mi bilmiyorum ancak. Yine de turkiyedeki bu fiyatli makinelerden cok daha iyidir tahminimce

Muhammets

Yeni Üye
Adı
Muhammet Can Güner
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet gercekten çok kaliteli fiyatına gore inanilmaz ancak su anda 350₺ (vergi haric) 4000 serisi. Aynisini vergi dahil 150₺ ye aldim 2 hafta once su anda bu fiyata deger mi bilmiyorum ancak. Yine de turkiyedeki bu fiyatli makinelerden cok daha iyidir tahminimce
30 u ile 40 ı aynı gram dı bende 30 yerine 40lık aldım bir sorun olurmuki acaba?

Ayrıyetten aliexpressi telefondan indirip her gün girerek jeton alabilirsiniz ben şuana kadar aldığım jetonlar ile 440 tl lik indirim yakaladım

zelax

Üye
Adı
ömer
30 u ile 40 ı aynı gram dı bende 30 yerine 40lık aldım bir sorun olurmuki acaba?

Ayrıyetten aliexpressi telefondan indirip her gün girerek jeton alabilirsiniz ben şuana kadar aldığım jetonlar ile 440 tl lik indirim yakaladım
kamısınıza uygunsa herhangi bir sorun olmaz 40 lık daha iyidir.

ben de alıyorum jetonları hatta su anda 2500 kadar var ancak indirimi beceremedim. jetonlara tıkladıgımda jetonlarla indirim kazanacagımız urunler sayfasına atıyor, %30-40 indirimde olan 500-1000tl lik herhangi bir urunu sepete ekliyorum ancak 2-3tl indirim yapıyor.

Batu59

Yeni Üye
Adı
Batuhan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kesinlikle bu sahteler.
ilk indirime özel, ürün 60 tl+60 tl gümrük bedeli ve ücretiz kargo ile toplamda 120 tl
çok marka var, fakat tanesinin herşey dahil 12 liraya geldiği bu kalitede bir sahte bulmak çok zor.
üzerindeki logo sanırım, bime gelen ürünle aynı.
minnow 10cm, 7,5 gr, 8 no iğne.
korkmadan atabileceğiniz, balıkta alabileceğiniz spin sahteleri

LINK
gümrük bedelini ürün gümrüğe geldiğinde mi öğreniyoruz yoksa önden öğrenme şansımız oluyor mu

Muhammets

Yeni Üye
Adı
Muhammet Can Güner
Kan Grubu
O Rh Pozitif
satın alırken ödüyorsunuz zaten. atıyorum bir ürün 250tl, sepette 350 oluyor. aradki 100tl kargoya mı yoksa vergiye mi gitmiş görüyorsunuz.
Bildiğim kadarı ile jetonlarla ürünü bedava alamıyorsun .Site jeton sayına göre indirim yapıyor 1000tl ye 100tl gibi.(rakamlar temsili değildir ,kaç tl ye ne kadar indirim olur bilmiyorum)