Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Amatör denizci belgesi hakkında

TRAKONYACI

Yeni Üye
Adı
Umut Refik
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Öncelikle hayırlı olsun,

Bende sınav için tüm evrakları yükledim. ancak mail gelmedi, telefona ve maile cevap veren yok. ist. liman başkanlığınamı gitmek gerekli. bilen varmı.

TRAKONYACI

Yeni Üye
Adı
Umut Refik
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Öncelikle hayırlı olsun,

Bende sınav için tüm evrakları yükledim. ancak mail gelmedi, telefona ve maile cevap veren yok. ist. liman başkanlığınamı gitmek gerekli. bilen varmı.

küçükbalıkçı

Yeni Üye
Adı
oğuz erhan
ARKADAŞLAR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ VE TİCARET SANAYİ ODALARINDA ARTIK 2 SAAT SEMİNER VE SONRASINDA ÇOK BASİT SINAV YAPARAK VERİLMEYE BAŞLANDI 1000.000 KİŞİYE VERMEYİ HEDEFLİ YORMUŞLAR LİMAN BAŞKANLIKLARINDAN SINAV TARİHLERNİ ÖĞRENE BİLİRSİNZ BİZ 09.02.2019 TARİHİNDE SINAVA GİRDİK

depthmeter

Üye
Adı
cenk
Öncelikle hayırlı olsun,

Selamlar
Gemi adamları sınav merkezine,ödeme dekontu fotograf ehliyet fotokopisi ile gidip dilekceyi doldurup baş vuracaksınız 5 dk. Size sınav tarihi verecekler.istanbulda floryada var.

toptanci

Yeni Üye
Adı
Ali Emre
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu ehliyetin herhangi bir süresi var mı acaba? Yaklaşık 10 yıl önce almıştım ama bir güncelleme falan gerekiyor mu zaman içerisinde falan?

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
çay içerken belgem geldi.
sarı kağıdı da öyle bir kaç arkadaşıma birden çıkartmıştım 1/2 sene önce

namre

Aktif Üye
Adı
Erman
ARKADAŞLAR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ VE TİCARET SANAYİ ODALARINDA ARTIK 2 SAAT SEMİNER VE SONRASINDA ÇOK BASİT SINAV YAPARAK VERİLMEYE BAŞLANDI 1000.000 KİŞİYE VERMEYİ HEDEFLİ YORMUŞLAR LİMAN BAŞKANLIKLARINDAN SINAV TARİHLERNİ ÖĞRENE BİLİRSİNZ BİZ 09.02.2019 TARİHİNDE SINAVA GİRDİK
Bu başvuru için süre doldu mu acaba? Hala devam ediyor mu?

Utkua

Aktif Üye
Öncelikle hayırlı olsun,

Evet sefaköye gidip evrakları götürmeniz gerekli

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu başvuru için süre doldu mu acaba? Hala devam ediyor mu?
2023 yılına kadar devam edeceği söyleniyor, ama bu proje kapsamında hedef 1 milyon kişi. Kişi sayısı tamamlandığında önceki prosedürler ile Adb verecekler, 2 aşamalı sınav sistemi, sağlık belgesi filan istiyorlar, eğer düşünceniz varsa kolaylaştırılmış bu sistemden faydalanın.

Kasım ayında girdim ve Adb yi aldım, teorikte tamam diyelim ama pratikte deniz taşıtı kullanma ve deniz trafiği ile ilgili ciddi bir eğitimi almadan kullanmayı düşünmüyorum.

namre

Aktif Üye
Adı
Erman
2023 yılına kadar devam edeceği söyleniyor, ama bu proje kapsamında hedef 1 milyon kişi. Kişi sayısı tamamlandığında önceki prosedürler ile Adb verecekler, 2 aşamalı sınav sistemi, sağlık belgesi filan istiyorlar, eğer düşünceniz varsa kolaylaştırılmış bu sistemden faydalanın.

Kasım ayında girdim ve Adb yi aldım, teorikte tamam diyelim ama pratikte deniz taşıtı kullanma ve deniz trafiği ile ilgili ciddi bir eğitimi almadan kullanmayı düşünmüyorum.
Ben geçen yıl niyetlenmiştim ama doğrudüzgün eğitimlere bakamadım. Kolaylaştırılmış dönemi yeni duydum ve acaba geç mi kaldım diye araştırıyorum. Gemlik ya da Mudanya limanlarını takip etmeye çalışayım. Teşekkür ederim.