Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Antalya Belek

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Evet Antalya ya vardım eğer bayılmazsam hece Lrf deniycem Akdeniz'de sıfır deneyim bakalım ne olacak

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi korkutma beni ben alışık değilim öle barakuda falan adı bile sert baligin :) olursada zaten ne kamis kalır nede makina herhalde

KARAHANLI07

Aktif Üye
Adı
Metin Özgür Doğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Abi korkutma beni ben alışık değilim öle barakuda falan adı bile sert baligin :) olursada zaten ne kamis kalır nede makina herhalde
Bahadır bey sabah suyuna iskele bacaklarında silikon çalışın. Kaloma ayarınız tatlı sert olsun. Merak etmeyin buralarda ıskarmoz balığını(baracuda da derler)o kamışla yakalarsınız...

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bahadır bey sabah suyuna iskele bacaklarında silikon çalışın. Kaloma ayarınız tatlı sert olsun. Merak etmeyin buralarda ıskarmoz balığını(baracuda da derler)o kamışla yakalarsınız...
metin abim sen daha iyi bilirsin ama ben hiç silikonla ıskarmoz hiç alamadım ıskarmozu hep sert maket yemlerle yani rapalayla hep aldım, hatta 15 cm ve üstü rapalaya daha iyi geliyorlar

KARAHANLI07

Aktif Üye
Adı
Metin Özgür Doğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
metin abim sen daha iyi bilirsin ama ben hiç silikonla ıskarmoz hiç alamadım ıskarmozu hep sert maket yemlerle yani rapalayla hep aldım, hatta 15 cm ve üstü rapalaya daha iyi geliyorlar
Kardeşim benim burada bi Recep amcam var. spinde sık sık beraber giderdik.O sadece silikon çalışır.İnan bana silikona özellikle raglou silikona en irileri geliyo gözlerimle gördüm.

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Gece 12 den sonra yaptıgım Lrf denemelerinde aşağıdaki arkadaslardan bolca yakaladım envai çeşit kokulu kokusuz silikon babyjig denedim fakat balıkların hepsi Berkley fish fry pembe ve inci beyazıyla yakalandı bu arada bir suru fishfry in kuyruğu gitti suçlu aşağıdaki arkadaşmidir bilmiyorum
Balıkların hepsi zarar görmeden salınmıştır

Ekli dosyalar

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Gece 12 den sonra yaptıgım Lrf denemelerinde aşağıdaki arkadaslardan bolca yakaladım envai çeşit kokulu kokusuz silikon babyjig denedim fakat balıkların hepsi Berkley fish fry pembe ve inci beyazıyla yakalandı bu arada bir suru fishfry in kuyruğu gitti suçlu aşağıdaki arkadaşmidir bilmiyorum
Balıkların hepsi zarar görmeden salınmıştır
Resimdeki balık akya yavrusuna benziyor geri saldıysanız çok iyi. Silikon kuyruklarını kayış balıkları keser ama antalyada kayış balığına gümüş balığı derler silikonların ve rapalaların baş düşmanıdır elinizide keser dikkat edin benim bi kere parmağımın üst kısmından, küçük bitanesi ıssırdı iki gün kanad. Bu dişlere dikkat edin aman!
_20160128_000539.JPG
DSC01486.JPG

zaad

Daimi Üye
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bunlar balık mı? Yılana daha doğrusu mürene benziyorlar...