Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aramızda Bulunmakta mıdır ?

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Merhabalar ;

Arkadaşlar Piyasada bir sürü çapari çeşidi bulunduğunu hepimiz bilmekteyiz .. Benimde Aklıma Şöyle Bir soru geldi ..

** Forumda Kendi Yaptığı Yada Yapacağı Her Çeşit Çaparinin Satışını Yapıcak Olan Varmı ?

Yani En Azından Bir Dükkandan Alacağımız Palamut , Çinekop ,yada yemli takımları yapan ve forum içi bir pazar usulü ile bu işi yapan bir abimiz kardeşimiz varmıdır Eğer Var İse Dükkandan Falan Almayalım , kendi aramızda döndürelim bu işi diğer sarf malzemeleri için dükkanlara gidelim ..

hemde bu işi yapan kişilere biraz olsun maddi destek verelim .. diye düşündüm bu konuda beni aydınlatabilecek olan varmıdır Acaba ?

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Bu işi yapan vardı ama askerde olabilir şimdi.

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bu işi yapan vardı ama askerde olabilir şimdi.
Eğer Çeşitlilik Olursa Ve Yapan Çıkarsa Güzel Olur Bence Şeref Abi En Azından Azda Olsa İnsanlara Maddi Destekte Vermiş Oluruz .. Faydamız Dokunur .. Dükkanlar Sarf Malzemesinden Zaten Kazandıklarını Kazanıyorlar ..

adnan

Aktif Üye
Adı
adnan koray
ben flourocarbondan istavrit ve çinekop çaparisi yapmaktayım istayen olursa yardımcı olurum ama sadece köstek olarak yaparım siz bedene dizersiniz. iğneler youvella misinalar mercan Premium % 100 fc veya sunline basic% 100 fc

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Adnan abi nin köstek lerini bolca kullandım Allah razı olsun çok iş çıkardılar pek anlamasam da gayet iyiydiler

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben yılda 750-1000 adet arası yapıyordum fakat zamansızlıktan yapmıyorum artık ancak kendime kadar oluyor.

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Yapıcak yada Yapabilen Kişileri Bulabilir Ve Derleye Bilirsek En Azından Arkadaşlarımızın Çapari İhtiyacını Forum İçinde Karşılayabiliriz Diye Düşündüm Adnan Abi Ben Varım Dedi Teşekkür Ederim Bunca Balık Sevdalısından Sadece 1 Kişimi Vardır ?

frenist

Daimi Üye
Adı
Cihan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çoğu kişi çaparisini kendisi için yapar ve kullanır. Yaptığı çapariyi ihtiyacı olana hediye edebilir ki ben öyle yapıyorum :)

Bu işin ticaretini yapan azdır ;)