Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Armutlu Kaçamağı Kikla-Zargana avımız

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Tebrikler Mustafa Abi. Umarım iyi bir haftasonu olmuştuır.

Ümit

Daimi Üye
Adı
Ümit Özdemir
Hunter ım Mustafa abim :), tebrik ediyorum sizleri, abi kardeş çok keyifli bir tatil geçirmişsiniz, ayrıca dalgıçlığınızın olduğunu bilmiyordum, bu harika hobiye olan merakımı tahmin edemezsini kısmet olmadı bir türlü yapamadım, ama en kısa sürede bende bu spora terfi edeceğim :), kikla balığını ilk defa görüyorum, avınız bereketli olsun, tekrar tebrik ederim, Orhan ağabeyime de selamlar, sevgiler...

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Tebrikler Mustafa abi çok güzel bir av olmuş. Diğer raporlarınıda bekliyorum. Orhan abiye selamlar. Nefesinize sağlık abi. Bende Zıpkınla dalışa merak saldım gerçi havalar biraz soğusada en yakın zamanda İnşallah kayda değer avlar yaparım. Görüşmek üzere.
Selametle...
Sinan'ım teşekkür ederiz,
merakın varsa sana uygun bir takım yapabiliriz,dolayısı ile bu zevkinide perçinlrmiş olursun.

Bir gün sonrada balıklar alında onuda bu akşam konu açarım.
selamlar.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Tebrikler Mustafa Abi. Umarım iyi bir haftasonu olmuştuır.
Çok teşekkür ederim sevgili Akın,
Güzel bir hafta sonu oldu evet,doğrusu değdi gittiğimize,en güzel tarafı tatilciler çekilmiş,deniz çok güzel,balık popilasyonu çoğalmış.
selamlar.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Hunter ım Mustafa abim :), tebrik ediyorum sizleri, abi kardeş çok keyifli bir tatil geçirmişsiniz, ayrıca dalgıçlığınızın olduğunu bilmiyordum, bu harika hobiye olan merakımı tahmin edemezsini kısmet olmadı bir türlü yapamadım, ama en kısa sürede bende bu spora terfi edeceğim :), kikla balığını ilk defa görüyorum, avınız bereketli olsun, tekrar tebrik ederim, Orhan ağabeyime de selamlar, sevgiler...
Ümit'im,
Teşekkür edriz,doğrusu merakın varsa bana haber sal fikir alışverişi yaparız.

Bir çok kişide bu merak olduğunu duyuyorum,kimi ben dalamıyorum diyor,kimi ben ürperirim falan diyor.
Ancak bu zevk için illa suyun dibine dalmak gerekmez bence,amaç zevkimizi gidermek,hobi olarak yapmak ise yüzeysel olarak bile gezilebilir,ben çoğunlukla böyle yapıyorum,kaya kenarlarını şinokel'im dışarda şekilde sağı,solu inceleyerek geziyorum,denizin dibi eşsiz güzellikde sanki devasa bir akvaryumdasın misali bu görüntü bana fazlasıyla yetiyor. :)

selamlar.

ozi

Daimi Üye
Adı
Ozan Dağlı
Nefesinize sağlık. Güzel balıklar. Ağlatmadığınız için ayrıca tebrikler. RAsgele.

ozi

Daimi Üye
Adı
Ozan Dağlı
Armutlu Esenköy arası Abimin yazlığı var. İldeniz sitesinde. İki yamacın arasında denize inişi dik olmasına rağmen araba yolu var. Orda zıpkınla çok avlandım. Denizin dibi orada muhteşem güzel. Amazon ormanlarının üzerinde alçaktan uçuş yapıyormuş gibi oluyor. 2-3 senedir gidemiyorum o mekanı çok özledim.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Nefesinize sağlık. Güzel balıklar. Ağlatmadığınız için ayrıca tebrikler. RAsgele.
Armutlu Esenköy arası Abimin yazlığı var. İldeniz sitesinde. İki yamacın arasında denize inişi dik olmasına rağmen araba yolu var. Orda zıpkınla çok avlandım. Denizin dibi orada muhteşem güzel. Amazon ormanlarının üzerinde alçaktan uçuş yapıyormuş gibi oluyor. 2-3 senedir gidemiyorum o mekanı çok özledim.
Sevgili Ozan teşekkürler,
Benim için güzel bir kaçamak oldu,doğrusu bu yıl tattil yapamamıştım,perşembe akşamı gittik,pazar günü döndüm,buda bana yetti :)

Balıkları ağlatmadık,çünkü güzel sofra hazırladık haksızlık olurdu :D

Bahsetmiş olduğunuz Abinizin bulunduğu yerden geçtik,giderken o istikameti kullanıyoruz,dediğin gibi çok dik yamaçlar var bende hep sorardım kendime zor olmuyormu burda yaşayanlar için denize inmek,çıkmak...ama vardır bir kolaylığı diye düşünüyordum :)

madem özlemişsiniz bu sıra fırsatını bulursanız mutlaka gitmenizi tavsiye ederim,eylül ayında muhteşem oluyormuş deniz,girdim ve çıkamadım bir türlü,birde kimseler yok çok güzel oluyor,biz her akşam güneşi batırmadan sofrayı kurmadık :)
görüşmek üzere,
selamlar.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Paylaşım için teşekkürler.
Uzun ve sesiz geçen aylardan sonra formda av raporları görmek ne güzel.