Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avcılar, Gürpınar, B.Çekmece, Güzelce Balık Avlak Bilgileri

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında ondersoydinc tarafından paylaşıldı.

1. Yılmaz KAVAL

Yılmaz KAVAL Aktif Üye

Ambarlı sahil balık falan yok , sabah suyunda bol yağmurlu deniz havası . Oltasi suda olan hobidaslara rast gele.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ozmenahmet

ozmenahmet Üye

@Yılmaz KAVAL Balık tan kastımız çeşit olarak Lüfer veya palamut ise , Tekneler uzunolta ile canlı yem gezdirip , palamuta da rapala ile motorüstü bakarak 4-5 tane balığı zor buluyorlar . Geçen sene bu zamanlarda 20-30 adet arası balık tutuyorlardı . Dolayısı ile bizim kıyıdan balık tutma şansımız çok düşük oranlara karşılık geliyor . Ama şu son hava durumları denizleri nasıl etkiler bekleyip görmek gerekiyor . Hava ile orantılı olarak deniz suyu daha yeni soğuyor . Hayırlısı olsun . Rastgele .

Yılmaz KAVAL ve cemalettin bunu beğendi.
  4. Yılmaz KAVAL

Yılmaz KAVAL Aktif Üye

@ozmenahmet Aynen abi şansınızı kisnetimizi deniyoruz. Bu sabaha dalga kırana cikdim tek vuruş olmadı .

ozmenahmet bunu beğendi.
  5. ozmenahmet

ozmenahmet Üye

@Yılmaz KAVAL Dalga kırandan ilerde Küçükçekmeceye doğru giderken sahilin sonunda (arıtmaya yakın)etrafı korkuluklar ile çevrilmiş bir iskele var bayağı bir çıkıntı oluşturuyor denize doğru denenecek yerler sırasına yaz derim . daha geride halı sahanın biraz daha ilerisine denk gelen kuytu bir yer var hani tekne bağlıyorlar ya tekne bağladıkları yerin bitiminden de atış yapılabilir geçen sene buralardan balık alanları bizzat gördüm . rastgele

Mektupla ve Yılmaz KAVAL bunu beğendi.
  6. Yılmaz KAVAL

Yılmaz KAVAL Aktif Üye

Q
    Yazdım bile abi teşekkür ler. Kacgundur sahil boyu Avare gibi geziyorum :)

ozmenahmet bunu beğendi.
  7. Yılmaz KAVAL

Yılmaz KAVAL Aktif Üye

Geceden bu Saba ha kadar bir durtu bir durtu dayanamadım kalkıp sabah suyunda avcilarda sahil kayayaliklar da yerimi aldım güneş henüz kendine gösterir ken bir vuruş la irkildim ne olduğunu göremedim ama suyun şapurtusu baya bi adrenalin verdi bi anda üşüme falan kalmadi derken suyun usdune fırlayan kıracalar arkasında zargana gözler fal taşı gibi açıldı ve av skoru 4 vuruş 1 yakışıklı ile sonlandi . İğnesi suda olan tüm hobidaslara rast gele 20171102_080324.jpg 20171102_080324.jpg 20171102_093621.jpg

8. samet_39

samet_39 Yeni Üye

Maşşallah zevkli bir av olmuş

Kunteper ve Yılmaz KAVAL bunu beğendi.
  9. ozmenahmet

ozmenahmet Üye

@Yılmaz KAVAL sabreden derviş misali verdiğim adres boş çıkmamış şeytanın bacağını kırmışsın maşallah , dişlilerde rastgelsin

Son düzenleme: 2 Kasım 2017
    Yılmaz KAVAL bunu beğendi.
  10. Yılmaz KAVAL

Yılmaz KAVAL Aktif Üye

Aynen abi bahsettiğin yerde 1.30 saatlik bir av baya zevkli geçti. Teşekkür ederim. İnşallah dişli de de şansımız tutar.

ozmenahmet bunu beğendi.
  11. ozmenahmet

ozmenahmet Üye

@Yılmaz KAVAL Zarganayı aldığın sahte lüferde alır yeterki merada balık olsun , affetmez sahten , iskelenin ucundan balık açıktadır diye hep ileri atmaya çalışma . Yanları da tara kıyıya paralel de at-çek yap . rastgele