Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Avcılar, Gürpınar, B.Çekmece, Güzelce Balık Avlak Bilgileri

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ambarlı sahil balık falan yok , sabah suyunda bol yağmurlu deniz havası . Oltasi suda olan hobidaslara rast gele.

Ekli dosyalar

ozmenahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özmen
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Yılmaz KAVAL Balık tan kastımız çeşit olarak Lüfer veya palamut ise , Tekneler uzunolta ile canlı yem gezdirip , palamuta da rapala ile motorüstü bakarak 4-5 tane balığı zor buluyorlar . Geçen sene bu zamanlarda 20-30 adet arası balık tutuyorlardı . Dolayısı ile bizim kıyıdan balık tutma şansımız çok düşük oranlara karşılık geliyor . Ama şu son hava durumları denizleri nasıl etkiler bekleyip görmek gerekiyor . Hava ile orantılı olarak deniz suyu daha yeni soğuyor . Hayırlısı olsun . Rastgele .

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@ozmenahmet Aynen abi şansınızı kisnetimizi deniyoruz. Bu sabaha dalga kırana cikdim tek vuruş olmadı .

ozmenahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özmen
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Yılmaz KAVAL Dalga kırandan ilerde Küçükçekmeceye doğru giderken sahilin sonunda (arıtmaya yakın)etrafı korkuluklar ile çevrilmiş bir iskele var bayağı bir çıkıntı oluşturuyor denize doğru denenecek yerler sırasına yaz derim . daha geride halı sahanın biraz daha ilerisine denk gelen kuytu bir yer var hani tekne bağlıyorlar ya tekne bağladıkları yerin bitiminden de atış yapılabilir geçen sene buralardan balık alanları bizzat gördüm . rastgele

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Q
@Yılmaz KAVAL Dalga kırandan ilerde Küçükçekmeceye doğru giderken sahilin sonunda (arıtmaya yakın)etrafı korkuluklar ile çevrilmiş bir iskele var bayağı bir çıkıntı oluşturuyor denize doğru denenecek yerler sırasına yaz derim . daha geride halı sahanın biraz daha ilerisine denk gelen kuytu bir yer var hani tekne bağlıyorlar ya tekne bağladıkları yerin bitiminden de atış yapılabilir geçen sene buralardan balık alanları bizzat gördüm . rastgele
Yazdım bile abi teşekkür ler. Kacgundur sahil boyu Avare gibi geziyorum :)

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Geceden bu Saba ha kadar bir durtu bir durtu dayanamadım kalkıp sabah suyunda avcilarda sahil kayayaliklar da yerimi aldım güneş henüz kendine gösterir ken bir vuruş la irkildim ne olduğunu göremedim ama suyun şapurtusu baya bi adrenalin verdi bi anda üşüme falan kalmadi derken suyun usdune fırlayan kıracalar arkasında zargana gözler fal taşı gibi açıldı ve av skoru 4 vuruş 1 yakışıklı ile sonlandi . İğnesi suda olan tüm hobidaslara rast gele
20171102_080324.jpg
20171102_080324.jpg
20171102_093621.jpg

samet_39

Yeni Üye
Adı
Samet Erçel
Kan Grubu
O Rh Negatif
Geceden bu Saba ha kadar bir durtu bir durtu dayanamadım kalkıp sabah suyunda avcilarda sahil kayayaliklar da yerimi aldım güneş henüz kendine gösterir ken bir vuruş la irkildim ne olduğunu göremedim ama suyun şapurtusu baya bi adrenalin verdi bi anda üşüme falan kalmadi derken suyun usdune fırlayan kıracalar arkasında zargana gözler fal taşı gibi açıldı ve av skoru 4 vuruş 1 yakışıklı ile sonlandi . İğnesi suda olan tüm hobidaslara rast gele Ekli dosyayı görüntüle 66536 Ekli dosyayı görüntüle 66536 Ekli dosyayı görüntüle 66537
Maşşallah zevkli bir av olmuş

ozmenahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özmen
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Yılmaz KAVAL sabreden derviş misali verdiğim adres boş çıkmamış şeytanın bacağını kırmışsın maşallah , dişlilerde rastgelsin

Son düzenleme:

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@Yılmaz KAVAL sabreden derviş misali verdiğim adres boş çıkmamış şeytanın bacağını kırmışsın maşallah , dişlilerde rastgelsin
Aynen abi bahsettiğin yerde 1.30 saatlik bir av baya zevkli geçti. Teşekkür ederim. İnşallah dişli de de şansımız tutar.