Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Avcılar, Gürpınar, B.Çekmece, Güzelce Balık Avlak Bilgileri

dr.ahmet

Yeni Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@dr.ahmet Hocam nöbeti senden ben devralmışım :) Akşam 6 civarı bende aynı bölgeye geldim. Lrf ile önce at çek yaptım zarganaya ama tık yoktu. SOnra silikonla denemeler yaptım 2 sağlam vuruş aldım bir tanede lapin (lapin suya iade edild). 8 e geliyordu bende uzadım mekandan :)
Üstat sen yine bi heyecan yaşamışsın:)) bugün orda bi yem satıcıyla görüştüm ne var ne yok dedim 4 aydır yoktum sonuçta. Dedi ki var bişeyler ama 40 kulaç ilerde. Dedim nasıl? Epey ileriden epey iri istavrit alıyorlar. Ay sonu başlar dedi. Ama ben eminim onlar çaktırmadan karaya çıkar gezer sonra yine denize dönüp benim oltaya dokunmazlar:))) haydi rastgele!

BALIKCI19851985

Aktif Üye
Selam ,

Daha önceki yazılarımda bahsetmiş olduğum gibi balık şu an ileride derinde gün geçtikçe kıyılamaya başlıyor şu an erken fakat kıyıdan avlanıyorsan oltanı en uzaga atmak için iyi bir ekipman kullanmak gerekiyor bu dönemde oltanın atarı güzel olacak ve turu yüksek makinalar kullanacaksın cunku balık ılerıde gelene kadar dökülüyor iğneler 12-13 arası olacak ,
2 Haftadır avcılar ambarlıyı denıyorum bır sey yok ama bu hafta alacağımı dusunuyorum.
Allahın izniyle eli kulağında en geç 2 haftaya başlar.

rastgele

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Gece Avcılar sahilde Eşkina denemesi yapacağım eşlik etmek isteyen olursa beklerim.

Son düzenleme:

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dün gece Tekirdağ tarafi 2 adet, sahte Apia Lamtara Badel limon, baliklar 47cm ve 34cm :)

Ekli dosyalar

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Gecikmeli olarak Pazar gece denemesi yaptığım eskina avında boru kurduna değil eskina yolunu kaybetmiş ne gelincik ne de başka bir balık bile 4 saat boyunca dokunmadi. Lrf desen hüsran . Avcılar için 1 ay daha beklemek lazim galiba

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BALIKCI19851985

Aktif Üye
Merhaba Dostlar ,

Pazartesi ve Salı günü yapmış olduğum avlarda istavrit kendini göstermeye başlamıştır.
Kraça ve ideal boylarda geliyor, henuz havyarlı balığa denk gelmedim.
Sanırım 1-2 haftaya balığın boyu büyümüş olur.

Herkese Rastgele
Avcılar Ambarlı Kayalıklar

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dün gece yine ayni mera ve Apia Lammtarra Badel Limon
IMG-20180419-WA0007.jpeg

Son düzenleme: