Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

balık avı organizasyonu

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Adı
youtube.com/c/ahmettemizler
Kan Grubu
A Rh Pozitif
sezonun ölü bir zamanı,hava soğuk ve balık çok kesat balığın bollaştığı döneme denk getirmek gerek o zaman bende kendi çevre ve grubumla dahil olurum. slm .lar

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bizlerde balıklı bir organizasyonun olması açısından haberleri bekliyoruz.Dün akşam Hamdi ile bu konuyu görüştük aslında tüm alt yapımız hazır fakat balık malesef yok.Mart ayı içinde hareketleneceğini düşünüyoruz.Bu yüzden de beklemedeyiz.Aslında çok farklı buluşmalar düzenlemeyi planlıyordum fakat bu yıl balık çok zayıf.Olay balık organizasyonundan çıkıp mangal partisine dönüşecekti bu yüzden beklemedeyim ama yok olsun diyen varsa Bunun ardından da Karadeniz organizasyonu yapabiliriz hemen.

ozy

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bogazin hemen hemen heryerinde iri istavrit cikiyor,acilinden bi tekne turu dusunurseniz bende katilirim

Oktay34

Üye
bogazin hemen hemen heryerinde iri istavrit cikiyor,acilinden bi tekne turu dusunurseniz bende katilirim
Geçtiğimiz pazar günü tekne organizasyonu yapıldı. Haberdar olamadınız sanırım.

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozy

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Geçtiğimiz pazar günü tekne organizasyonu yapıldı. Haberdar olamadınız sanırım.

haberim olsa mutlaka katilirdim gormedim,hatta simdi gene baktim organizasyonlar bolumune gene goremedim en son 1.5.2014 tarihinde organizasyon yapilmis.forumun bu kismi cok karisik eski organizasyonlar ve yeniler birbirine girmis durumda.gelecek balik avi organizasyonlari bolumunde eski gonderilerin silinmesi yada tasinmasi daha dogru olur bence.

Oktay34

Üye
haberim olsa mutlaka katilirdim gormedim,hatta simdi gene baktim organizasyonlar bolumune gene goremedim en son 1.5.2014 tarihinde organizasyon yapilmis.forumun bu kismi cok karisik eski organizasyonlar ve yeniler birbirine girmis durumda.gelecek balik avi organizasyonlari bolumunde eski gonderilerin silinmesi yada tasinmasi daha dogru olur bence.
Konu burada https://www.baliksevdam.com/forum/showthread.php?t=13086
Şuan gerçekleşenler bölümüne taşınmış bir daha ki planlananlar bölümüne açılır diye tahmin ediyorum. Buna bende katılamadım bir sonrakine inşallah. Rastgelsin.

ozy

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Konu burada Balık Sevdam İstanbul Boğazı Balık Avı Organizasyonu 16.03.2014 - CANLI YAYIN... - Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam
Şuan gerçekleşenler bölümüne taşınmış bir daha ki planlananlar bölümüne açılır diye tahmin ediyorum. Buna bende katılamadım bir sonrakine inşallah. Rastgelsin.

tuh nasil gorememisim ben bunu,resimlerden belli bayagida keyifli gecmis,bidahakine insallah