Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Sevdam 2015 Yıl Başı Hediye Çekilişi

cihsib

Aktif Üye
Adı
Cihangir
Kan Grubu
B Rh Negatif
Ben sana bekle göndereceğim çıkamıyorum dedikçe sen her gün kargo sordun.

Ben o sıra evden çıkamıyordum kar kış olduğundan. Sen de ısrar edince hediyeyi göndermemek için yaptığımı sanacaksın diye birine rica ettim. Oda gönderdi. Ama PTT uzak ben göndermen dedi olsun ne yapalım dedim.

Şimdi Kalkıp burada neleri Konuşuyoruz ayıp ya..

Yeter artık Katkıda bulunduğumuza pişman ettirmeyin.
Ben yaklaşık 25-30 senedir İstanbul'da 15 gün sürekli kar yağdığını hatırlamıyorum. Siz heralde Erzurum veya Kars'taydınız. Çünkü hediyeler bana 15 gün sonra geldi de. Hediyeleri kargoya teslim etmesi için verdiğiniz o kişi de Erzurum'un köyünden şehir merkezine o karda kıyamette inmek için neler yapmıştır kimbilir. Çok düşünceli.!!

Neyse. Burada sonuna kadar haklı olduğum aşikar. Uzatmanın hiç manası yok.

Hediyeleri sadece kendimi enayi gibi hissetmemek adına ödediğim kargo ücretini bana havale edene ptt kargo ile karşı ödemeli olarak göndereceğim. Bana ilk mesajı gönderen kişi hediyeleri alacak. Bekliyorum arkadaşlar.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Seni zaten bu güne kadar dinlemek hataydı. Bazen iyilikten maraz doğar. Senin açmış olduğun diğer konuda kişiliğini aslında belli etmiştin. Aranıyor - Alınık Muhtelif Sahteler... - BalıkSevdam
Ama sırf düzelirsin diye sabır ettik. Bir kaç hesap açmandan anlama lazımdı.

Seninle artık vakitimi geçirmek istemiyorum.
Ben yaklaşık 25-30 senedir İstanbul'da 15 gün sürekli kar yağdığını hatırlamıyorum. Siz heralde Erzurum veya Kars'taydınız. Çünkü hediyeler bana 15 gün sonra geldi de. Hediyeleri kargoya teslim etmesi için verdiğiniz o kişi de Erzurum'un köyünden şehir merkezine o karda kıyamette inmek için neler yapmıştır kimbilir. Çok düşünceli.!!

Hediyeleri sadece kendimi enayi gibi hissetmemek adına ödediğim kargo ücretini bana havale edene ptt kargo ile karşı ödemeli olarak göndereceğim. Bana ilk mesajı gönderen kişi hediyeleri alacak. Bekliyorum arkadaşlar.

ocormanck

Aktif Üye
Adı
Osman
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kimsin Birader Sen ? Necisin ? Adamlar çekiliş yapsın , elindeki malı mülkü göndersin , sen yok geç geldi , yok 19 tl ödedim vs vs. millet aldığı hediyeyi başkasına hediye ediyor ihtiyacı vardır diye. sen kalkmışsın 16 tane hediye alan adam içinde sivrilip olayı baltalıyosun. hoş değil bunlar. ayrıca @YEKTA abiye yaptığında ayıp. adamda 1000 tane rapala var 30 tl ye mi kalmış sana satmak için peşinde koşsun.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif

Birader senin derdin ne? Siteyi abuk subuk konularla işgal ediyor bizzat beni bile rahatsız ediyorsun.
Nasıl bir kafa yapın var anlayamadım.
Yeter yürü git bu nezih ortamı karıştırma.
İsteri krizlerine kendi başına devam et.
Kimseyide daha fazla rahatsız etme.Sabrında bir sınırı var utanmadan hala çekişiyorsun.
Erkek adama böyle zırlamak yakışmaz anlayana!

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
2 talihli kaldı bana ulaşmayan

Adı
arif mutlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hediye alan birinden bunları duymak üzüyo insanı herkes hediye aldı kargo parasını bi kısmı kendi ödemiş olabilir bende ödedim hatta ama aldığım hediye kardeşimin el emeği bu kargo parası problem bile değil bu kadar büyütüp çiğ davranışlar gerçekten yakışmıyo yetişkin insanlara neyin tartışmasını ve hakkını savunuyosun merak ediyorum arkadaşım

zaad

Daimi Üye
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bal+Acı Biber+Vodka
Bu nasıl bir formüldür böyle. Var mı bunu deneyen?