Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BalikSevdam Yardsale - Tarih? - Yer ?

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
bencede şahane bi fikir

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Abi seni kutluyorum, muhteşem ötesi bir fikir, takaslar açık artırmalar havada uçuşacak, ama nerde? Herkese uyabilecek bir yer bulabilirsek bence harika bir buluşma olur, satmak isteyenler, almak isteyenler, ben en az 60-70 kişi katılır enazından bir uğrar diyorum...

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Bencede muazzam bir fikir gerçekten zamanında almışda almış ama ne kıyıp satabilen nede işine yaramayan malzemeler için bulunmaz bir fırsat.Bu hem bütçeye yarar hemde karşısındaki avcıya yarar fikir on numara.

Yer olarakda bilinen , otopark sorunu olmayan alınacak malzemeler denenebilecek , fazla yoğun olmayan bir yer olursa herkes için daha güzel olur diye düşünüyorum.

Semsi_pasali

Aktif Üye
Adı
Yasin Coşkun
Super fikir sezon bası olması ayrıca cok iyi olucak almayı düşündüğüm cok şey var hem tanışma kaynaşmada olur umarım ilgi katılım cok olur

Striper

Üye
Adı
Burak
Otopark, kolay ulasilabilirlik onemli konu Erdem, haklisin.

Ancak kolay ulasilir diye de keyifli bir yer olmasindan feragat etmeyelim derim.

Hatta belki kiyidan olta atilabilecek biryer. Ileri gidelim :) cinekop olabilecek biryer.

Seyit'in bahsettigi parklar nasil karsida otopark acisindan? Vanikoy ve Beylerbeyi?

Burak

berk94kut99

Daimi Üye
Adı
ahmet özdemir
güzel bir fikir gerçekten yararlı olur,

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Burak, ben yıllardır bu fikri düşünüyorum ama hep bir derneğimiz olur orada yaparız hayali ile erteledik.

Vermiş olduğun tarihte BoatShow var ve ben 10 gün orada olacağım. Tarih ve yer konusunda acele etmez iseniz Ekim ayını düşünelim ben bir yandan da yer düşüneyim. Ne dersiniz?

Striper

Üye
Adı
Burak
Tabiiki cok seviniriz Hamdi.

Bir sonraki hafta olabirse daha iyi olur benim icin. Ben bir iki hafta yokum sanirim ondan sonra. Sanirim Ekim 3 'ten itibaren.

Ama ben olmasam da olur. Ikincisini yapariz sezonu kapatirken.
- Yardim edebilirim her konuda -. Hafta ici de benim icin uygun aslinda ama katilim sinirli olur sanirim.

Birkac fikir:
- Eger satilmasi dusunulen, ozellikle demirbas malzemelerin (kamis, olta, tekne malzemesi) listelerini elektronik olarak arkadaslar elimize ulastirabilirse onceden hazirlanmis bir satis listesini, yine elktronik olarak herkese dagitabiliriz. Bu sayede gelenler ne bulacaklarina dair bir fikir edinmis olur. Bu listeye ufak tefek seyleri dahil etmeye gerek yok.

-Sanirim otopark konusu onemli. Toplu tasimaciliktan ziyade otoparklara yakin bir yer ideal olacaktir malzemeleri tasimak ve ulasim acisindan.

- Acilir kapanir sandalye ve masa ihtiyaci olacaktir. Getirebilenler iki sandalye bir masa getirse yeter.

- Tente kurmak da faydali olur ancak daha mesakkatli bir is. Eger mumkunse ve kimsede varsa. Belki mobil plaj semsiyeleri de isi gorur

-Keske bogazda olabilse, arkadaslarin soyledigi gibi malzemelerin denenebilmesi acisindan.

- **Satislar da toplanabilecek, her satisa dahil edebilecek bir bagis olabilir mi acaba? Mesela her yirmi liralik satis icin iki lira toplanmasi. Bu sayede ihtiyaci olan bir arkadasa birsey hediye edilebilir. Ya da birine bir askere gitme, dugun vs hediyesi. Veya bir tekne turu icin harcirah toplanmis olur.

Selamlar
Burak

Striper

Üye
Adı
Burak
Pardon Boat show 29 Eylul'de bitiyor sanirim. O zaman caresi yok. Ekim olacak. Ben de katilmaya calisirim duruma gore.