Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bi kavuşamadık bu asil balıkla

alperenk

Üye
Adı
Alperen Kurşun
Merhabalar ben eski foçada geçireceğim yazımı. kıyıdan jandarmanın plajından güzel mırmırlar aldım ancak spinle muradıma bir türlü eremedim. Yüzerken bir kere iskelenin altında 7-8 levrek görmüştüm bir daha da hiç göremedim. Onlar kefal olmasın diye sormayın ikisini ayıracak kadar balıktan anlıyorum :D. Artık ciddi şekilde levrek diye bir balığın olmadığına bunun sadece benim gibi azimli amatörleri kandırmak için uydurulmuş bir efsane olduğunu düşünüyorum:D. Şaka bir yana eski foçanın her yerine gidebilirim. Yöresel bir balıkçıyla tanıştım bana her şeyin tamamen şans işi olduğunu söylüyor :D. Bakın abilerim bırakma derseniz bırakma, spin derseniz spin... Başka bir yolla yakalayabilirsin derseniz o yolu da denerim. Merak ettiğim şey bu levrek denen balığı yüzerken görmüyor olmam bu balığın olmadığı anlamına gelir mi ? foçada turna var mıdır? tuttuğum yerin önemi var mı yoksa levrek bölgenin her yerinde aynı sıklıkta mıdır? Kendime sözüm var ilk levreğim 35 cm den küçük olursa gözümü kırpmadan geri atacağım ama artık bu balıkla kavuşma vaktimin geldiğini düşünüyorum. sizce mera değiştirmeli miyim? Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu edersiniz :D

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende hic tutamadim bi tane ufak yakalamistim ispendek saldim bildgim kadariyla kullanilan ekipman ozellikle hava ve su durumu ve sans bu isteki en onemli faktor :) sabirla denemelere devam rastgelsin

alperenk

Üye
Adı
Alperen Kurşun
Bende hic tutamadim bi tane ufak yakalamistim ispendek saldim bildgim kadariyla kullanilan ekipman ozellikle hava ve su durumu ve sans bu isteki en onemli faktor :) sabirla denemelere devam rastgelsin
abi tabii ki denemelere devam ama benimki artık denemeyi geçti umudu kesmek üzereyim sanırım :(

Azer

Aktif Üye
ben ilk ve tek levreğimi teke ile tesadüfen almıştım :)

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
su üstü sahteler dene iş yapma olasıgılı yüksek

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Levrek ürkek hayvandır, popper pek olmaz, daha çok lüfer baracuda alırsın. Su üstü wtd yapabilecegin sahteler dene.