Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bugün Torikleri Teknemize davet ettik,:):):)

Aladağ

Üye
Adı
Murat Aladağ
Ellerinize sağlık abi.benim gibi acemiler için yaşanması zor görüntüler:)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrikler Orhan Abi
İki güzel torik yakalamışsınız.
Her zaman rastgelsin
Çok teşekkürler Şeref kardeşim, bu torik avı nedense çok değişik çok heyecanlı bir av, yavaş yavaş gelmeye başladılar, inşallah mercanlar gibi bu sene torkler serisini de yaparız, sizlere de güzel avlar dilerim, sevgiler, hoşçakal.:):):)

Son iki günde dostlarımla yapmış olduğum avlardan görüntüler.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adı
Orhan Küçükbiçmen
Orhan Abi ve Conta Kaptan tebrikler ve saygılar.
Sizlerin av hikâyelerini okudukça insanın içi yaşam sevgisi ile doluyor.
Belki bir gün bizlerde sizler gibi bu tür avın keyfine varırız.

Saygılar.
Çok teşekkürler sevgili kardeşim, bu güzel yorumların ve övgülerin ile bizleri gençleştiriyordunuz,:) ben de ilk başta kıyıdan balık avlamayla başladım sonra bir tekne alarak tekneden sırtı avı ile, mercan avı ve çapari avları ile buraya kadar geldim ve devam ediyorum, inşallah sizlerde tekne ile balık avlama fırsatları oluşturursunuz, çok zevkli ve çok heyecanlı bir av olduğunu söyleyebilirim, sevgiler, hoşçakal.:):):)

barbarosk

Yeni Üye
Adı
barbaros kaya
Sevgili Orhan Abi
26 Ağustos 1 Eylül tarihleri arasında Kadırga koyundaydım.
Ablam Kadırga Evleri sitesinden bir ev aldı,hem onun yerleşmesine yardım ettik hem de ufak yollu bir tatil yaptık.
Bir gün Sivrice'ye dalmaya gelebildim,balıkçı barınağının hemen yanından daldım,fenere doğru ve oradan da koya doğru.
Gözlerim senin tekneni aradı...
Ama ne de olsa artık Behramkaleli olduk sayılır,ne de olsa yazlığın bir anahtarını aldık.En yakın zamanda inşallah tekrar bir kaçamak yapacağım.
Ekim ayında çipuranın akım zamanı diyorlar,fırsat bulurda kaçabilirsem inşallah yanınıza uğramayı düşünüyorum
Toriklere geninceeee;
Tam bir Orahan Baba klasiği olmuş...
Ellerine sağlık abicim...

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Ellerinize sağlık abi.benim gibi acemiler için yaşanması zor görüntüler:)

Çok teşekkürler Murat kardeşim bence hiçde zor değil yeterki sen iste, tekne ile denizde balık avcılığı gerçekten çok zevkli ve çok heyecanlı, inşallah Sivrice'ye gelirsen bu konura sana yardımcı oluruz, bu sefer çok güzel bir av oldu, torik avı artık benimle bütünleşmiş gibi senelerden beri tuttuğum toriklerin sayısını bilemiyorum, zaten google torik orhan yaz yeter, sevgiler, inşallah senin de güzel torikler tutmanı dilerim, sevgiler, hoşçakal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Sevgili Orhan Abi
26 Ağustos 1 Eylül tarihleri arasında Kadırga koyundaydım.
Ablam Kadırga Evleri sitesinden bir ev aldı,hem onun yerleşmesine yardım ettik hem de ufak yollu bir tatil yaptık.
Bir gün Sivrice'ye dalmaya gelebildim,balıkçı barınağının hemen yanından daldım,fenere doğru ve oradan da koya doğru.
Gözlerim senin tekneni aradı...
Ama ne de olsa artık Behramkaleli olduk sayılır,ne de olsa yazlığın bir anahtarını aldık.En yakın zamanda inşallah tekrar bir kaçamak yapacağım.
Ekim ayında çipuranın akım zamanı diyorlar,fırsat bulurda kaçabilirsem inşallah yanınıza uğramayı düşünüyorum
Toriklere geninceeee;
Tam bir Orahan Baba klasiği olmuş...
Ellerine sağlık abicim...
Çok teşekkürler sevgili Barboros kardeşim, desene bize komşu oldun, torikler başladı ben de şimdi denize açılıyorum, bakalım tırikleri bukabilecekmiyiz, sevgiler hoşçakal, seni beklerim.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
kırmızılar cok güzeller tebrikler:)
Çok teşekkürler Evren kardeşim, sana da güzel mercan avları dilerim, uzun senelerden beri bu denizleri ezberlemem ve mercan taşlarını adları ile bilmem işte bu güzel mercanları avlama şansını bana veriyor, inşallah birgün beraber avlanırız, sevgiler, hoşçakal.:):):)

son mercan avımda aldığım kırmızılar.:)