Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burcu'nun Oltası ve Balık Sevdam Birlikteliği...!!

TEKNOTURK

Daimi Üye
Adı
Erkan Keskin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sevindirici bir haber bu birliktelik. Program hakkında izlenimlerim :)
Red camera nedir bilmiyorum ama net ve canlı bir görüntü kalitesi var programın.

Üstteki bir yorumda Burcu Hanım'ın, balık avına uygun kıyafetler giymesinden bahsedilmiş. O konuda düşüncem, 2. bölümü de izleyip programın kafamada biraz daha oturmasıyla şu şekilde; Yaban'da balık avı ile ilgili başka programlar da var ve bunlardan farklı olarak Burcu'nun Oltası'nda gerçekten balık avı ile hiç alakalı bir görüntüsü olmayan genç ve şık giyimli hoş bir bayanın gezgin olup yurdun değişik yerlerindeki usta balıkçıları bulup, tanışıp, onlarla ava çıkması. Peki nerden esti de av gezgini oldu bu bayan...(burası benim senaryom :D) Çok küçük yaşta kaybettiği usta bir balıkçı olan ve hayatını bununla kazanan babasının bu uğraşısını daha yakından tanımak için, usta balıkçılarla babasına olan özlemini giderme arayışı :):D

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Hayırlı olsun arkadaşlar.

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Hayırlı uğurlu olsun program. İkisini de izleyemedim ama haftaya izleyeceğim.

BURCU

Burcu'nun Oltası
Adı
Burcu
Sevindirici bir haber bu birliktelik. Program hakkında izlenimlerim :)
Red camera nedir bilmiyorum ama net ve canlı bir görüntü kalitesi var programın.

Üstteki bir yorumda Burcu Hanım'ın, balık avına uygun kıyafetler giymesinden bahsedilmiş. O konuda düşüncem, 2. bölümü de izleyip programın kafamada biraz daha oturmasıyla şu şekilde; Yaban'da balık avı ile ilgili başka programlar da var ve bunlardan farklı olarak Burcu'nun Oltası'nda gerçekten balık avı ile hiç alakalı bir görüntüsü olmayan genç ve şık giyimli hoş bir bayanın gezgin olup yurdun değişik yerlerindeki usta balıkçıları bulup, tanışıp, onlarla ava çıkması. Peki nerden esti de av gezgini oldu bu bayan...(burası benim senaryom :D) Çok küçük yaşta kaybettiği usta bir balıkçı olan ve hayatını bununla kazanan babasının bu uğraşısını daha yakından tanımak için, usta balıkçılarla babasına olan özlemini giderme arayışı :):D
Red Camera saniyede 6 kare ile 120 kare arasında çekim yapabilen 4k çözünürlükte görüntü kayıt edebilen.Hollywood dahil bir çok uzun meraj filmde kullanılan bir camera.2ci ve 3. bölümlerde bulutların dağılma sahneleri,martının avlanma sahnelerini vs... red camera cekimleri sayesinde bu derece net algılayabiliyoruz.

:)))) bu arada senaryonuza bayıldım.teşekkür ederim,belki de öyledir gerçekten:)

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
Ben son iki bölümü izleme fırsatı buldum fakat ne yalan söyleyeyim sizinle balık avı kel alaka belki modellik yapabilirsiniz o kıyafetlerle ama şu bi gerçekki kabul edin burcu hanım sunduğunuz proğramla uzaktan yakından ilginiz yok. bu benim eleştirim elbette emeğinize saygım var umarım başarılı bir şekilde programınıza devam edersiniz hayırlı uğurlu olması dileklerimle...

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ben son iki bölümü izleme fırsatı buldum fakat ne yalan söyleyeyim sizinle balık avı kel alaka belki modellik yapabilirsiniz o kıyafetlerle ama şu bi gerçekki kabul edin burcu hanım sunduğunuz proğramla uzaktan yakından ilginiz yok. bu benim eleştirim elbette emeğinize saygım var umarım başarılı bir şekilde programınıza devam edersiniz hayırlı uğurlu olması dileklerimle...
Murat bey selamlar,

Programın formatını okuduysanız ;

" Şehirli bir bayanın doğa ile buluşması ve Amatör Balıkçılığı sevdirirken öğretici olması konsepti üzerine hazırlanan, www.baliksevdam.com olarak yaratıcı yönetmenlik ve genel koordinatörlüğünü üstlendiğimiz BURCU’NUN OLTASI programımız. "

Burada bahsettiğimiz olay zaten Balık Avı ilgisi olmayan bir insanın Balık Avında geçirdiği bir Av gününü anlatıyor. Amacımız sadece Balık Avı yapan kişilerin izleyeceği bir program değil. Hiç Balık Avı yapmamış insanlarada bu hobiyi sevdirmek.

Bundan sonraki programlarda "Balık Sevdam ve Burcu'nun Oltası" birlikte hareket ederek, İnsanlara Balık Avı hobisini sevdirirken öğretici içeriklerede yer vermeye çalışacağız.

evren davut

Aktif Üye
Adı
EVREN DAVUT
Merhabalar beyfendi ben Burcu hanımın sundugu programın hem yapımcısı hem yönetmeni hemde eşiyim.Hamdi beyin dediği gibi konsept bellidir...

Sizden yeni projeler gelirse onları değerlendirmeye çalışırız. Mesela Ahmet / Mehme'tin balık avı maceraları gibi. Ama bizim yapmaya çalıstıgımız sey farklı bir konsepttir.Önemli olan yapılmamışı yapmak ve buna bir desen ve vurgu katmaktır.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Programın sorumlusu ve yön verecek olan insan Hamdi beydir.

teşekkürler...

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Bu yeni habere çok sevindim. Umarım senaryoda bize de fırsat verilir. :D

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bu yeni habere çok sevindim. Umarım senaryoda bize de fırsat verilir. :D
Fırsat verileceklerin başında sen varsın ;)

Geçen neden aradım sandın :D Ama işin var diye konuyu açmadım ;)

Yüz yüze konuşacağız :)

BURCU

Burcu'nun Oltası
Adı
Burcu

merhabalar,

Öncelikle en azından ekrana yakıstığımı kabul etmişsiniz.Kafanızdaki bazı soru işaretlerini gidermek amacıyla yazmak istedim..Programın formatı ve amacı yeterince acık bir sekilde belirtilmiştir.zaten bizim formatımız dısında bir sürü av programı izlediniz bugüne kadar formatımızın fark yaratması acısından bunu uygun gördük ve yüksek oranda da beğeni aldık bu geribildirimlerle devam ediyoruz..Herkesin beğenisi ve elestirisi birbirinden cok cok farklı biz ise genelin düşünceleri doğrultusunda ilerliyoruz..Bir program elestirilecekse bu yanlıs yapılan bir sey varsa bu yönde olmalıdır.baska bi izleyici de yarın 'sacınızın rengi siyah olsa daha cok yakısırdı bence ' diyebilir :) yani sonu yok fikirlerin...Yine de herkesin fikrine saygı duyuyorum usluplara göre cevap veriyorum.'Kel alaka' yerine 'uygun olmadığını düsündüm' gibi cümleleri kullanırsak çok daha doğru olur ve hangi işi nasıl yapmam gerektiği konusundaki fikirlerinizi kendinize saklarsanız tabi..Nitekim karsınızda bir bayan var askerlik arkadasınız değil..bu uslupta yorum yazanlar uyarılacaktır.. BİLGİNİZE..