Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

bursada balık avı

özdemir

Yeni Üye
Arkadaşlar hafta sonu balığa gittim güzel karagözler görünüyor ama yem yemiyor.

hakanb

Yeni Üye
Adı
Hakan BAŞABAK
merhaba arkadaşlar ,
gemlikte bol bol istavrit yakalıyoruz. istavrit sevenlere duyrulur

hakanb

Yeni Üye
Adı
Hakan BAŞABAK
kayıktan tutuyoruz. çapa atmadan serbest halde gezinerek

özdemir

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese selamlar 09.05. cuma yani bu akşam narlı fıstıklı tarafına doğru balığa gitmeyi düşünüyorum malum hava yağmurlu kıyıdan bişeyler yapabilirmiyim siz değerli ve tecrübeli arkadaşların görüşlerini almak istiyorum. Kıyıdan el oltası ile avlanıyorum herkese saygılar.Gelecek yorumları sabırsızlık ve heyecanla bekliyorum.

ahmert

Üye
Adı
AHMET ÖZTÜRK
Arkadaşlar herkese selamlar 09.05. cuma yani bu akşam narlı fıstıklı tarafına doğru balığa gitmeyi düşünüyorum malum hava yağmurlu kıyıdan bişeyler yapabilirmiyim siz değerli ve tecrübeli arkadaşların görüşlerini almak istiyorum. Kıyıdan el oltası ile avlanıyorum herkese saygılar.Gelecek yorumları sabırsızlık ve heyecanla bekliyorum.
Narlı'da Karagöz yine başlamış diye duydum. Ama kıyıdan nasıldır bilmiyorum. Tekne ile açılan arkadaşlar söyledi. Ama çok randumanlı değilmiş şu sıralar yem olarak yosun kullanmışlar.

mrstudy

Yeni Üye
Adı
Mert Genc
merhaba
gemlik'te at-çek yapılacak yerler var mı bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Fıstıklıda mırmır başladımı acaba ??