Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Can Sıkıntısından Plansız Bir Rapala Yaptım Yardım, Eleştiri Ve Görüş Lazım

Konu, 'Kendin Yap, Keşfet, El Becerini Geliştir Köşemiz' kısmında kafican tarafından paylaşıldı.

1. kafican

kafican Üye

Dün can sıkıntısından diren falçata ve zımpara yardımı ile ima sasuke benzeri bir sahte oyayım dedim.
    Nasipse fosforlu ışık yayan boyaları bunda deneyeceğim hologramşa beraber.
    LAKİN bu yem genelde sh üstü ancak kurşunları nereye koymam lazım orada takıldım kaldım.
    Alt tarafı oyup silindir şekilde rapalayı bozlukta bekletip bir miktar kurşun öu döksem direk? Böylece zımparaile kurşunu küçültüp içeride sorunsuzca ileri geri hareketini de sağlamış olurum. Sonra açıklığı da kapatabilirim tahta kesip yapıştırıp. Ama tabi tekrar kurşunun ne alanda hareket etmesi gerektiği var. Kafadan kuyruğa mı yoksa başka bir oranı var mı?
    Ayrıca kurşunun gezeceği alan dışında da ofak hava cepleri yapacağım ki yapabildiğim kadar ağır yapayım rapalayı ama yüzebilsin gene.
    Müdayimler varsa bu konuda yardım istiyorum. Buraya kadar bütün işlemleri göz kararı yaptım azıcık ta uğraş verelim.

Ekli Dosyalar:

Mektupla ve indianaconz bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Şeklini benzetmişsin, gayet güzel olmuş.
    Sorduğun sorular için de aynı formatta ucuz/taklit bir çin işi sahte alıp içini açıp bakman bir çözüm olabilir.
    Yaptığın sahteyi ortadan ikiye ayırarak içinde bir kanal açmak, bu kanala iğne bağlantısı için çelik tel koymak, aynı zamanda bu açıklığa da hareket eden bilyeler koymak gibi şeyleri de değerlendirebilirsin.
    Görünen o ki elinden iş geliyor, bir kaç denemede iyi sonuçlar elde edebilirsin

Mektupla ve indianaconz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş