Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çanakkale ve Çevresi Avlak Bölgeler ve Balık Raporları

MiKaDo1905

Aktif Üye
Adı
Emir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Emir seninle yazlık komşusu sayılırız.
Çardakta iskele ve köprüden her iki av türünü yapabilirsin. Kum adasının uç tarafında, çardağa bakan kısmında, yani dalyan direklerinin bitiminde silikonla spinde hoş sürprizler ile karşılaşabilirsin.
Evinin yerini tahminen söylüyorum, Evinden direk boğaza indiğinde kıyıda çardak yönünde kıyıya yakın batık gemi kalıntısı göreceksin. Orada da spin yapabilirsin. Aynı meranın Çardağa doğru 150-200 metre ilerisine de benim gençliğimde bu zamanlar Torik düşerdi. İnşallah hava iyi olur da güzel avlar yaparsın.
Abi bilgiler için çok teşekkür ederim, gitmeden bu bilgileri almam çok faydalı oldu,
yıllardır kum adasında denize girer çıkarız hiç olta atmak aklıma gelmedi tatil sevdasından... artık gidiş amacım bile değişti :)
umarım sezonda beraber avlarda yaparız. Evim tam olarak Çardağın Lapseki çıkışına yakın, ana caddedeki Opetin hizasında kalıyor

Adalı17

Aktif Üye
Adı
DÖNMEZ
Merhaba,
29 Ekim tatilini kendime bahane edip Cuma günü Çanakkale' ye gidicem 4-5 gün. Yıllardır deniz ve tatil için gidiyordum ama bu sefer amacım oltamın suda olması
Evim Lapseki Çardak arasında, buralara yakın özellikle spin ve lrf için uygun yer tavsiyeleriniz olursa özelden yazmanızı rica ederim. (Yemli vb olur derseniz surf takımımı yanıma alıyım)
Eğer yakında olan arkadaşlar var ise sohbet eşliğinde balık tutmakta isterim.
Şevketiye dalgakıran tarafında da yapabilirsiniz.

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ezine Yeniköy tarafında da lrf yapabilir miyiz? :)