Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÇİNEKOPLA BULUŞTUK .

ozan1977

Aktif Üye
Adı
ozan sağlam
kardeşim tebrikler,bensiz nasıl yakalarsın bu balıkları,çok kırıldım,ellerine sağlık kardeşim,

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
ahbe kardeşim sen geçen hafta beni bırakım o meşhur erol abinle balığa gitt şimdide bana sitem et :) eeeee nede olsa senin ekür var başkalarına göre :) takılıyom haaaa en kısa zamanda gideriz kardeşim ama balık çok ince çok keyif vermiyo:)

ozan1977

Aktif Üye
Adı
ozan sağlam
vermesin senle avlanmak çok keyifli,balık zaten yakalıyoruz onda sorun yok,inşallah en kısa zamanda gideriz saygılar*

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Sedat,
Güzel av olmuş.
Afiyet olsun

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
vermesin senle avlanmak çok keyifli,balık zaten yakalıyoruz onda sorun yok,inşallah en kısa zamanda gideriz saygılar*
balık bahane balığa gitmek şahane.:)
Tebrikler Sedat,
Güzel av olmuş.
Afiyet olsun
teşekkür ederim sağol abim.

Güzel bir buluşma olmuş :)

Kısmetin açık olsun.
sonunda buluştum çinolarımla haftaya daha irilerine inşallah.:D

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa

Fatih Koç

Daimi Üye
Yaramış yaramış belli Trabzon galibiyeti sana çok yaramış ve hemen kesmişsin sürünün önünü..
Karadenizde Fenerden kaçanlar marmaraya giriş yaptıkları anda çevirmişsin etraflarını..
Ben çözdüm olayı..
Tebrikler Ve hep rastgelsin..

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
Yaramış yaramış belli Trabzon galibiyeti sana çok yaramış ve hemen kesmişsin sürünün önünü..
Karadenizde Fenerden kaçanlar marmaraya giriş yaptıkları anda çevirmişsin etraflarını..
Ben çözdüm olayı..
Tebrikler Ve hep rastgelsin..
dün akşam inan arkadaşlarla maç izliyoz arkadaşlara ben bu gazla yarın 5te kalkar baliğa giderim dedim hatta palamutta tutarım dedim bana gulduler sen kafayı yemişsin ayakta duracak halimiz yok tabi zafer sarhoşlugundan :) bugunde faceden oğlum sen bu işi aşmişsın diyolar sende üstüne bastın be abicim:) geçen hafta da gittim bitane tutamadım ya :) hep galatasarayın yuzunden bugun anladım :):D